Jak podkręcić atmosferę w sypialni?
Udostępnij Google News
Związki

Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Wszyscy jesteśmy uczestnikami wyścigu szczurów. W tej ciągłej gonitwie o pieniądze i sukcesy często zapominamy o sobie, a jeszcze bardziej zapominamy o partnerze. Do naszego życia erotycznego wkrada się rutyna, a nikt przecież nie lubi nudy. Dlatego z każdym dniem jesteśmy od siebie dalej. Co zrobić, by znów podkręcić atmosferę w sypialni? Jak ponownie być bliżej siebie?

Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

Wciąż mu odmawiasz, bo nie masz ochoty? Mimo że on obdarza Cię komplementami i wyraźnie mówi, że potrzebuje bliskości z Tobą? Jeśli oddalisz się za bardzo, może być trudno na nowo wzniecić między Wami żar pożądania. Dlatego postaraj się każdego dnia zrobić coś, by podkręcić atmosferę w waszej sypialni. A to naprawdę wcale nie musi być takie trudne.

Zacznij od gadżetów

Nie boj się testować nowości. Jeśli dobrze już się znacie, każdy zakamarek własnego ciała, trudno o jakieś nowe doświadczenia w związku z waszą bliskością. Ale gadżety erotyczne mogą Wam pomóc pobudzić wyobraźnię i nabrać ochoty na eksperymenty. Jeśli krępujesz się kupować takie rzeczy stacjonarnie, skorzystaj ze sprzedaży wysyłkowej. Paczkę możesz też przekierować do paczkomatu. Co jeszcze możesz zrobić, by podkręcić atmosferę w sypialni?

Źródło: pl.freepik.com
Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie