Dlaczego mężczyzna przestaje się odzywać- 5 powodów
Udostępnij Google News
Związki

Dlaczego mężczyzna przestaje się odzywać- 5 powodów

Było wam dobrze, codziennie wymienialiście miliony wiadomości i spędzaliście godziny, rozmawiając przez telefon. Nagle cisza. Ani jednego SMS, ani pół minuty rozmowy. Zastanawiasz się, dlaczego on nie pisze? Dlaczego nie dzwoni? Czy powiedziałam coś źle, a może coś się stało?

Scenariusz zawsze taki sam

Spotykacie się, macie ciągły kontakt. Świetnie się dogadujecie, czasem wyskoczycie coś zjeść, na wspólny trening, lub spędzicie namiętny wieczór sam na sam. To nie jest jeszcze oficjalnie nic poważnego, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wróżą wam rychły związek z prawdziwego zdarzenia. I nagle bez wyraźnego dla ciebie powodu, on przestaje się kontaktować. Dlaczego on się nie odzywa?

Dlaczego mężczyzna przestaje się odzywać- 5 powodów

Dlaczego on nie pisze? Dlaczego on się nie odzywa? Powodów takiego stanu rzeczy może być wiele. Być może faktycznie wydarzyło się coś poważnego w jego życiu, jednak oto dlaczego mężczyzna przestaje się odzywać:

  •  Stracił zainteresowanie.To tzw. ghosting, czyli sytuacja, w której facet nie powie ci, że nie jest już tobą zainteresowany i nie chce być z tobą w związku, tylko znika, jak duch.
  •  Od początku mu się nie podobasz. To nic takiego, naprawdę. Czasem jest tak, że mimo że świetnie się dogadujecie, to fizycznie go nie pociągasz. Dlatego nie chce się angażować, a jednocześnie trudno mu powiedzieć ci to w twarz, więc przestaje się po prostu odzywać, żebyś też straciła zainteresowanie tą relacją. Nie ma żaru to i ognia nie będzie. Ma kogoś innego. Miał już wcześniej lub poznał w międzyczasie. Widocznie ta inna kobieta interesuje go bardziej i urwał z Tobą kontakt.
  • Nie jest gotowy na związek. Uznał, że to jeszcze nie ten moment. Chociaż wcześniej jasno dał ci do zrozumienia, że jest zainteresowany stałą relacją. Zamiast omówić to z Tobą, postanowił schować głowę w piasek, jak struś i przestał się odzywać. Dla niego to był jednorazowy strzał, było miło, ale się skończyło.
  • Wystraszył się. Pospieszyłaś się, poczułaś się za pewnie i za szybko zaczęłaś snuć plany i angażować się. A on chociaż z początku był zainteresowany, to nagle uznał, że to na szybko dla niego i się wystraszył. Z dnia na dzień przestał pisać z obawy, że sprawy przybrały zbyt poważny kształt.
  • Ma kogoś innego. Miał już wcześniej lub poznał w międzyczasie. Widocznie ta inna kobieta interesuje go bardziej i urwał z Tobą kontakt.

Jak Filip z Konopi- caspering i ghosting

W literaturze możemy znaleźć wiele opisów na temat tego, czym jest ghosting i caspering. Jeżeli dalej zastanawiasz się, dlaczego mężczyzna przestaje się odzywać, to właśnie w tych dwóch zjawiskach znajdziesz odpowiedź.

Źródło: pl.freepik.com
Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie