Jak go w sobie rozkochać?
Udostępnij Google News
Związki

Jak go w sobie rozkochać?

Co zrobić, żeby on się zakochał we mnie? Jak sprawić, żeby nigdy nie odszedł? Te pytania zdaje sobie każda zakochana kobieta bez wzajemności lub niepewna uczucia mężczyzny. Czy on mnie kocha?-zastanawiasz się i chociaż twoim zdaniem wszystko ci mówi, że tak jest, to ciągle masz wątpliwości. Jak go w sobie rozkochać? Jak upewnić się, że on już cię kocha?

Trzy wyraźne oznaki, że on Cię kocha!

Czy on mnie kocha? To pytanie rozbrzmiewa w Twojej głowie, jak mantra i nie daje zasnąć. Istnieją pewne znaki, które wysyłane podświadomie, jasno komunikują fakt, że mężczyzna żywi do ciebie gorące uczucie. Do najcharakterystyczniejszych należą:

  • Troska o Ciebie i twoje sprawy, objawiająca się martwieniem się, gdy długo nie odpowiadasz na wiadomość, lub chęcią niesienia pomocy, gdy tego potrzebujesz.
  • Podkreślanie tego, jaka jesteś piękna, mądra i wyjątkowa dla niego.
  • Chęć spędzania z Tobą każdej wolnej chwili i uwzględnianie Cię we wszelkich planach.

Jak go w sobie rozkochać?

Powiedzmy jednak, że nie wysyła ci tych znaków i jesteś przekonana, że jeszcze nie darzy cię gorącym uczuciem, chociaż ty czujesz już motyle w brzuchu. Co zrobić, żeby on się zakochał? Jak go w sobie rozkochać?

Otóż musimy pamiętać, że mężczyźni są wzrokowcami i bez odpowiedniej oprawy wizualnej, nawet najciekawsza i najmądrzejsza kobieta, może nie dać rady rozkochać faceta.

W tym celu powinnaś go olśnić, dowiedz się co go kręci, co sprawia, że jego serce staje na sekundę, a krew odpływa, w wiadomym kierunku :). Staraj się podkreślać atuty swojej figury tak, by widział cię piękną zawsze i wszędzie. Kiedy już uda ci się zrobić na nim piorunujące wrażenie, dbaj o to, aby psychicznie czuł się przy Tobie dobrze.

Słuchaj go uważnie, reaguj na to, co mówi, staraj się zrozumieć i podzielić jego pasje, wykaż zainteresowanie jego światem, tak by stał się częścią twojego. Jednocześnie bądź sobą, spraw by czuł się przy tobie swobodnie.

Idealny balans między kochanką a kumpelą to coś, czego szukają mężczyźni. Tym samym staraj się go nie osaczać sobą, daj mu wolność, pozwól sobie na przestrzeń w tej relacji i daj ją również jemu. Wreszcie, spraw by nigdy się z Tobą nie nudził, staraj się zawsze być dla niego miłym wyzwaniem, a z pewnością nie straci Tobą zainteresowania, a wręcz przeciwnie, ciągle będzie chciał cię więcej.

Czego unikać, w drodze do miłości?

Źródło: pl.freepik.com
Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie