Co zrobić by facet oszalał na twoim punkcie?

Co zrobić by facet oszalał na twoim punkcie?

Sprawienie, żeby facet dostawał palpitacji serca za każdym razem gdy Cię widzi może być zadaniem trudnym. Jednak nie niewykonalnym. Zresztą miłość w pierwszej swej fazie, a właściwie zauroczenie jest właściwie niczym innym niż szaleństwem, obsesją na punkcie drugiej osoby. Jeśli więc podobasz się chłopakowi, to już krótka droga do tego aby sprawić by oszalał na Twoim punkcie!

Jak zauroczyć faceta do nieprzytomności? Poznaj go!

Z zauroczeniem faceta bywa różnie, każdy z nich ma inne (tak jak i my) pragnienia i inne rzeczy mogą podobać się różnym facetom. Jedno jest pewne − najpierw musisz go bardzo dobrze poznać. Jak to zrobić?
  • zaprzyjaźnij się z jego koleżankami i przyjaciółkami − postaraj się również zostać ich przyjaciółką, dzięki temu być może dowiesz się naprawdę interesujących rzeczy o swoim facecie
  • nie zostawiaj w tyle jego kumpli, przyjaźń z nimi również może wiele powiedzieć Ci na temat preferencji Twojego przyszłego mężczyzny, poza tym kiedy ich zaakceptujesz, a oni Cię polubią − szybciej zdobędziesz jego serce
  • podczas rozmów z nim więcej słuchaj, a mniej mów − będzie to plus dla Ciebie również z tego względu, że kobiety bardzo często postrzegane są przez mężczyzn jako straszne "trajkotki" − pokaż mu, że jesteś wyjątkowa i nie taka, jak wszystkie inne!

Poproś go na randkę − wyjdź z inicjatywą!

Sama zaproponuj spotkanie. Nie czekaj na jego pierwszy krok. Nie mów wprost jednak, że to randka, po prostu znajdź aktywność, którą on lubi. Z pewnością oszaleje na Twoim punkcie jeśli zobaczy, że też jesteś tym zainteresowana. Gokarty, tenis, basen, wyjście na mecz, ściankę wspinaczkową czy do kina na jego ulubiony film? Najpierw zrób rozeznanie, a później zacznij działać i obmyślać strategię. Wcześniej spróbuj dowiedzieć się o jego pasji jak najwięcej, tak żebyś mogła mu pokazać, że wykonałaś swoją pracę interesując się tematem. Z drugiej strony właśnie w tym momencie możesz użyć swojego czaru i podpytywać go o różne zawiłości związane z jego pasją. Użyj swojego słodkiego głosu i dużo się uśmiechaj, wykazuj mocne zainteresowanie każdym jego słowem. Facet oszaleje na miejscu!

Kuś swoim wyglądem, bądź na czasie

Wyglądaj super, uwodź go i postaraj się, żeby nie mógł o Tobie zapomnieć! Niepotrzebny jest do tego mocny makijaż i wyzywający strój, wręcz odwrotnie − odsłonięte kolanko to już bardzo dużo, postaraj się żeby oszalał na punkcie tego, aby zobaczyć ciut więcej. Im więcej ubrań więc, tym lepiej! Maluj się delikatnie ale podkreślaj najbardziej wyjątkowe cechy swojej urody. Pokaż mu, że jesteś naturalna, ale stanowcza!
Udostępnij artykuł