jak zajść w ciążę z dziewczynką

Jak zajść w ciążę dziewczynką? Są na to sposoby?

Niektórzy twierdzą, że to niemożliwe, inni, że próbowali i się udało. Lekarze ginekolodzy, tylko uśmiechają się i kręcą głowami, a jak jest na prawdę. Czy można zaplanować płeć swojego dziecka? Podobno tak! Przedstawiamy sprawdzone sposoby na spłodzenie córki!
Reklama

Jak zajść w ciążę z dziewczynką monitorując cykl?

W latach 60 w Stanach Zjednoczonych niejaki dr Landrum Shettles wysnuł teorię, jakoby płeć dziecka, była warunkowana, momentem cyklu, w którym doszło do zapłodnienia. I tak zgodnie z tą teorią, jeżeli zastanawiacie się jak zajść w ciążę z dziewczynką, powinnyście współżyć od dwóch do czterech dni, przed owulacją. Wynika to z założenia, że plemniki męskie są lżejsze i szybsze. Dlatego, kiedy plemniki dotrą do komórki, będą musiały na nią długo czekać. Część z nich wymrze, a te, co zostaną będą cięższe i powolniejsze. Natomiast zgodnie z tą teorią, te plemniki będą nosiły ze sobą więcej ”iksów”, stąd większe prawdopodobieństwo na poczęcie dziewczynki.
Reklama

Dieta sprzyjająca poczęciu dziewczynki

Podobno dieta przyszłej mamy ma wpływ na płeć dziecka. Zwolennicy tej metody twierdzą, że dieta na dziewczynkę jest bogata w mięso, ryby, makarony, mąkę i świeże owoce. Należy też spożywać potrawy bogate w magnez i wapń. Jeżeli planujesz ciążę, wprowadź do diety dużo mleka, orzechów oraz jarmużu. Unikać należy natomiast potraw solonych, bogatych w sód. Dieta na dziewczynkę powinna być jednak przede wszystkim lekka i zbilansowana. Pozycja ma znaczenie Istnieje teza, jakoby pozycja podczas stosunku miała znaczenie, jeżeli chodzi o płeć potomka. To, jak spłodzić dziewczynkę, w tej sytuacji będzie zależeć od tego, jak chcecie to zrobić. Przyszli rodzice, chcąc spłodzić córkę, powinni unikać pozycji, które sprzyjają głębokiej penetracji.
Reklama
Należy wybierać pozycje płytkie, takie jak np. misjonarska. Głęboka penetracja bowiem, taka jak w przypadku pozycji na jeźdźca, czy od tyłu, sprzyja płodzeniu chłopców.

Inne sposoby na spłodzenie córki

Sposoby na to, jak zajść w ciążę z dziewczynką, czy chłopcem, mogą dla większości wydawać się zabobonem. Skuteczność tych sposobów podważają również ginekolodzy i położnicy. Jednak od wieków ludzie zastanawiali się i szukali sposobu, jak zaplanować płeć swojego dziecka. Powstały więc różne sprawdzone sposoby na spłodzenie córki, przez nasze babki i prababki. Również niektórzy naukowcy, próbują zbadać, czy takie metody istnieją.
Reklama
I tak na przykład istnieje teoria, gdzie mówi się o tym, że to godziny popołudniowe mają sprzyjać płodzeniu córek. Kolejność orgazmu oraz jego czas, również mają mieć kolosalne znaczenie. Jeżeli kobieta dojdzie druga, ale będzie przeżywać ekstazę bardzo długo i intensywnie, to wówczas też powinna powić córkę. Warto też zadbać o intensywność i częstotliwość stosunków. Sprzyja to bowiem obfitej ejakulacji, która również ma wpływ na płeć żeńską dziecka.

Księżyc i inne ludowe metody poczęcia córki

Kiedyś nikt o diecie nie myślał, ani nie rozwodził się nad tym, jak uprawiać seks ze swoim partnerem. Szło się pod pierzynę i do dzieła. Jednak, w dalszym ciągu rodzice często chcieli zaplanować płeć swojego dziecka.
Reklama
Po którymś z kolei synu, to normalne, że marzyli o córce, która zaopiekuje się nimi na stare lata. Toteż wierzono, że księżyc, ma ścisły związek z tym, jakiej płci będzie dziecko. Dlatego zalecano uważnie obserwować cykl księżyca (który notabene, jest ściśle powiązany z cyklem miesiączkowym). Jeżeli księżyc wędrował przez znak Skorpiona, Byka, Raka lub Panny, wówczas szanse na spłodzenie dziewczynki rosły. A jak spłodzić dziewczynkę według Chińczyków? Posiadają oni bowiem kalendarz płodności, który uwzględnia nawet wiek matki oraz jej fazy cyklu. Odpowiada on kalendarzowi księżycowemu, na jego podstawie możemy sprawdzić, jakie dni sprzyjają poczęciu córki.
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama