Prezent dla babci i dziadka – co kupić?
Udostępnij Google News
Urlop

Prezent dla babci i dziadka – co kupić?

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Jednak nie wszystkim udało się kupić z tej okazji prezenty. Najlepiej by było, gdyby taki upominek był po prostu od serca, ale przydałoby się także, by były to prezenty praktyczne. Co można kupić z okazji Dnia Babci i Dziadka?

Dzień babci i Dziadka – sprawdzone prezenty

Babcia to wyjątkowa osoba. Rozpieszcza swoje wnuki do granic możliwości i jest dla nich szalenie wyrozumiała. Chyba każdy ma piękne wspomnienia ze swojego dzieciństwa związane ze swoją babcią.  I choć uczucie powinno się jej okazywać przez cały rok, to raz w roku jest taki dzień, gdy chciałoby się świętować bardziej. Dzień Babci i Dziadka to radosny czas, ale jednocześnie moment, w którym zawsze drapiemy się po głowie zastanawiając się co też w tym roku tej Babci i Dziadkowi sprezentować. Dziś podpowiemy Wam, co  na prezent dla Babci i Dziadka:

  • Kilka słów od siebie. Babcia z pewnością doceni, gdy jej wnuczęta poświęcą chwilę na przygotowanie upominku dla niej. Laurka to oczywiście podstawa. A starszym dzieciom proponujemy przygotowanie własnoręcznej książeczki, w której to wypiszą dokładnie za co kochają babcię (można też zrobić taką książkę dla dziadka), co najbardziej lubią z nią robić, jakie mają najpiękniejsze wspomnienia z nią związane itp. Gwarantujemy, że do takiego prezentu Babcia będzie z pewnością regularnie wracać.
  • Fotoksiążka – można zamówić gotowy produkt, lub wyczarować własną fotoksiążkę. Wystarczy kupić album, lub wykonać go samodzielnie. Wywołać lub wydrukować zdjęcia i powklejać je w odpowiednie zdjęcia, najlepiej z konkretnymi opisami.
  • Kalendarz? Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w styczniu. A to jeszcze idealny moment na to, żeby ofiarować naszym Dziadkom kalendarz ścienny, czy też taki na biurko. Wystarczy odszukać wspólne zdjęcia, wkomponować je odpowiednio w projekt, zamówić i poczekać na dostawę. Taki kalendarz to piękna pamiątka i gwarantujemy Wam, że ani Babcia, ani Dziadek z pewnością nie wyrzucą go w przyszłym roku.
  • Witaminy i suplementy? W czasach pandemii wszyscy jeszcze bardziej stawiają na ZDROWIE. Dlatego fajnym prezentem z okazji Dnia Babci i Dziadka mogą okazać się zapasy witamin. Oczywiście można również przygotować je własnoręcznie. Sok z malin, czarnego bzu, susz herbaciany z odpowiedniego drzewa. Takie prezenty trzeba przygotować już wcześniej. Ale dobrze przechowywane spokojnie dotrwają do zimy.
  • Mata to akupresury? Coraz więcej osób wychwala pod niebiosa kolczaste maty, które naprawdę przynoszą ulgę. Wystarczy położyć się na nich na kilka(naście) minut i.. choćby zasnąć. Regularne stosowanie takich mat daje odprężenie i pozwalać zwalczyć ból.
  • Prezent spersonalizowany? To też super pomysł. Można kupić kubek, koszulkę, torbę, lub wykonać je samodzielnie. Wystarczy kupić odpowiedni farbki lub kredki już można oddać się wenie.

Tak naprawdę najważniejsza jest pamięć, a nie to, co kupimy, czy co zrobimy. Natomiast drobny prezent dołączony do życzeń to zawsze miły gest, o którym również warto pamiętać.

 

 

 

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie