Liki24 – serwis dostawy leków w konkurencyjnych cenach

Liki24 – serwis dostawy leków w konkurencyjnych cenach

Kupując leki w aptekach w mieście, prawdopodobnie natrafialiście Państwo na brak towaru na półkach lub różnicę w cenie tego samego leku w różnych aptekach. Na przykład, w dwóch sąsiednich aptekach cena może się znacznie różnić. Aby rozwiązać te problemy powstała platforma Liki24, której celem jest dostarczenie zamówienia w najlepszej cenie, aby klient nie stał w kolejce i nie szukał leków z listy w różnych aptekach. Liki24 to polski healthcare startup, a na Ukrainie to firma odnosząca sukcesy oraz zajmująca czołową pozycję w swoim segmencie. Marketplace zajmuje się wyszukiwaniem i dostawą leków na receptę i bez recepty w cenach niższych od cen aptecznych. Oprócz leków Liki24 dostarcza również suplementy diety, witaminy i kosmetyki. Platforma znacznie upraszcza zakup leków, uwalniając klientów od nadpłat i niepotrzebnej straty czasu na poszukiwania. Bez wychodzenia z domu możecie Państwo kupić potrzebne leki z rabatem do 30% i dostać je w ciągu kilku godzin “pod same drzwi”.
Reklama

Czym jest Liki24?

Liki24.pl nie jest apteką internetową, ale serwisem kurierskim, który współpracuje z tysiącami licencjonowanych aptek. Startup został założony w 2017 roku przez ukraińskich deweloperów IT i otrzymał już 6 milionów dolarów inwestycji od Horizon Capital i innych inwestorów. Dalsze plany obejmują ekspansję biznesową i wyjście na inne rynki europejskie. Sifted by Financial Times niedawno nazwał Liki24 jednym z healthcare startupów, który pomaga złagodzić negatywny wpływ COVID-19, a BBC wymieniła ten startup jako jedną z firm pomagających pacjentom podczas kwarantanny. Liki24 nie tylko dostarcza leki w najniższych cenach, ale jest również niezawodnym partnerem dla klientów B2B: aptek, firm ubezpieczeniowych, przychodni i producentów farmaceutycznych. Współpracując z Liki24, apteki otrzymują duży przepływ zamówień.
Reklama
Apteki z kolei podają ceny po maksymalnych rabatach, dzięki czemu leki można kupić znacznie taniej w porównaniu z ich zwykłą ceną detaliczną. Firma współpracuje z ponad 5000 aptek na Ukrainie i ponad 1000 aptek w Warszawie.

Jak działa Liki24?

Zespół Liki24 stworzył system analityczny, który integruje się z systemami ERP aptek, analizuje dostępność i cenę leków, wyszukuje najkorzystniejsze ceny oferowane przez apteki podłączone do bazy danych i wyznacza najlepszą trasę. Zatem kurierzy odwiedzają apteki, w imieniu klienta dokonują zakupu leków i dostarczają je pod wskazany adres. Zamawiając leki na Liki24 możecie Państwo być pewni ich jakości i warunków transportu, ponieważ zakup odbywa się tylko w licencjonowanych aptekach miasta, a firma ściśle przestrzega warunków transportu. Ile kosztuje dostawa? Dziś koszt dostawy w Polsce to tylko 10 zł, przesyłka pilna - 20 zł. Dostawa realizowana jest od poniedziałku do piątku oraz w sobotę zgodnie z wybranymi oknami czasowymi dostawy dostępnymi przy składaniu zamówienia.
Reklama

Dlaczego warto wybrać Liki24:

  • Najlepsze ceny. Z Liki24 oszczędzacie Państwo nawet do 30%, ponieważ serwis wyszukuje najniższe ceny w aptekach i dokonuje zakupów w nich.
  • Oszczędzanie czasu. Nie musicie Państwo stać w kolejkach, Liki24 dostarcza lek w jak najkrótszym czasie.
  • Kontrola dostępności leków w różnych aptekach. Apteki, z którymi współpracuje Liki24, zapewniają dostęp do informacji o dostępności i cenach leków. Oznacza to, że system zawsze wyświetla aktualne informacje. W systemie analitycznym Liki24 dane o dostępności towarów w aptekach aktualizowane są w mniej niż 5 minut. Jeśli lek nie jest dostępny, system oferuje analogi.
Liki24 pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a także pozyskać leki w najwygodniejszy dla Państwa sposób.
Reklama
Liki24 to niedrogie leki dla każdego klienta, niezależnie od poziomu dochodów i miejsca zamieszkania.
untitled-design
Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama