5 pomysłów na świąteczną randkę. Zaplanuj idealny wieczór

5 pomysłów na świąteczną randkę. Zaplanuj idealny wieczór

Coraz bliżej do Gwiazdki, wszędzie pojawiają się kolorowe dekoracje i błyszczące lampki, z radia i głośników płynie spokojna, nastrojowa muzyka. To magiczny, wyjątkowy czas. Panująca wokół atmosfera wprowadza idealny na świąteczną randkę klimat. Wystarczy, że umówisz się z ukochaną osobą i pospacerujecie razem, czy napijecie się gorącej czekolady — i już piękne wspomnienia gwarantowane.
Reklama
Koniecznie wykorzystaj baśniową atmosferę zbliżających się świąt i spędź czas z partnerem/ partnerką. Na pewno na długo zapamiętacie chwile pachnące choinką i oświetlone migoczącymi światełkami. Warto zmieniać codzienność w niepowtarzalne chwile i korzystać z uroku gwiazdkowych przygotowań.
Świąteczny kosz z winem, serem i owocami.
Canva

Wypróbuj te pomysły na świąteczną randkę!

  1. Upieczcie razem pierniczki. Słodki miód, smuga mąki na policzku, wspólne ugniatanie ciasta i kuszący zapach korzennych przypraw, na pewno wprowadzą przyjemną atmosferę. A do tego w kuchni potrafi być naprawdę gorąco... Przede wszystkim jednak spędzicie czas, robiąc coś wspólnie.
  2. Ubierzcie razem choinkę, koniecznie zadbajcie przy tym o romantyczną atmosferę. Zapalcie lampki, zróbcie sobie gorącej czekolady albo herbaty z imbirem, włączcie odpowiednią muzykę. I cieszcie się chwilą!
  3. Przygotujcie sobie świąteczny seans filmowy, załóżcie jakieś ubrania z motywem mikołajów albo reniferów i koniecznie wybierz dla was film o gwiazdkowej tematyce. Naszykujcie też odpowiednie przekąski: mandarynki, lukrowane pierniczki i grzane wino.
  4. Wieczorny spacer, oświetloną lampkami drogą, ma swój niepowtarzalny urok. Pełno teraz świątecznych jarmarków, na których można pooglądać niezwykłe ozdoby, posłuchać muzyki i poczuć gwiazdkową atmosferę. Koniecznie wybierzcie się w takie miejsce, kiedy już się ściemni.
  5. Chcesz poczuć taką samą magię jak w dzieciństwie? Zróbcie... bazę z koca i ozdóbcie ją lampkami choinkowymi. Do tego jakiś rozgrzewający napój i świąteczna randka gotowa!
Stojący mężczyzna trzyma róże i zasłania siedzącej kobiecie oczy.
Canva
Idealny wieczór? Nie przesadzaj z perfekcjonizmem Oczywiście magiczna atmosfera jest bardzo ważna, ale chodzi po prostu o to, żeby dobrze się bawić.
Reklama
Nie wyjdzie wam grzane wino? Spalą się pierniczki? Trudno, najważniejsze, że jesteście razem i możecie spędzić wspólnie czas. Jasne, sweter w renifery jest uroczy, ale nie gwarantuje, że randka wypali. Czasem idealny wieczór, to ten, który spędzacie w rozciągniętych dresach na kanapie.
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama