Prezent na mikołajki i czapka mikołaja.

Prezent na mikołaja do 50 złotych? Mamy 9 propozycji!

Grudzień to miesiąc wydatków, za pasem Gwiazdka, kolacja wigilijna, świąteczne prezenty. A jeszcze wcześniej — mikołajki. Także na ten dzień trzeba poszukać jakichś upominków dla bliskich. Problemem są oczywiście pieniądze. Jak znaleźć coś, na co nie wydasz fortuny, a jednocześnie nie będzie kolejnym, ciśniętym w kąt drobiazgiem? Jeśli nie masz pomysłu na odpowiedni upominek, zobacz listę 9 prezentów na mikołaja do 50 złotych.

Prezenty na mikołajki — lista upominków

Oszczędź sobie czasu na wymyślanie prezentu na mikołaja — po prostu sprawdź nasze propozycje, a na pewno wybierzesz coś, z czego będziesz zadowolona!
  1. Świeczka zapachowa — podaruj bliskiej osobie odrobinę relaksu i przyjemne chwile wieczorową porą. Odrobina światła rozświetlająca ciemność to coś bardzo potrzebnego zimą.
  2. Piżama — nie taka zwykła, a świąteczna. Niech to będzie coś, co przypomni noszącej ją osobie, jaki jest obecnie czas.
  3. Świąteczny świecznik — dostępne są i elektryczne, i takie na świece. Bez względu na to, jaki wybierzesz, obdarowana osoba będzie zachwycona.
  4. Rękawiczki — za oknem mróz. Taki prezent świetnie się sprawdzi, jest bardzo praktyczny.
  5. Zestaw kosmetyków — są już gotowe w sklepach, ale możesz też skomponować własny. Dobrze dobrane kosmetyki przydadzą się każdemu.
  6. Gra — w sklepach jest pełno gier planszowych oraz karcianych. Bez trudu można wybrać coś, co będzie najlepsze dla obdarowywanej osoby.
  7. Butelka wina — bardzo praktyczny prezent, który na pewno zostanie wykorzystany.
  8. Kosz prezentowy — mogą w nim być słodycze, ale nie tylko. Są również takie z przetworami, czy... mięsem. Wystarczy się zastanowić, co sprawi największą radość osobie, dla której kupuje się prezent.
Figurka mikołaja, prezenty i gałęzie choinki.

Prezenty na mikołaja — trzeba je dopasować do obdarowanej osoby

Kupując prezent, zawsze trzeba myśleć o tym, dla kogo on jest. Osobie na diecie nie można dawać słodyczy, a kobiecie w ciąży wina (chyba że bezalkoholowego). Zestaw kosmetyków do kąpieli nie sprawdzi się u osoby, która ma prysznic, a nie wannę.
Udostępnij artykuł
Czytaj więcej
Kolorowe prezenty na mikołaja dla dzieci.
Mikołajki to czas, którego dzieci nie mogą się doczekać. Niecierpliwie wyglądają mikołaja i upominków. Cieszą się też ze świątecznej atmosfery, wszechobecnych dekoracji, nastrojowej muzyki i mrugających lampek. A dorośli... z duszą na ramieniu szukają odpowiednich podarunków. Problem jest tym większy, że młodzi ludzie szybko rosną i to, co było dobre rok temu, teraz już się nie sprawdza. Jeśli też nie wiesz, co dać w prezencie na mikołaja dla dzieci — sprawdź naszą listę.
Figurka mikołaja, prezenty i gałęzie choinki.
Grudzień to czas radości i prezentów. Najpierw wypadają mikołajki, później Gwiazdka. Świąteczna atmosfera zachęca do spotkań z bliskimi i wyszukiwania dla nich upominków. Na te parę dni w roku wszyscy zamieniają się w mikołajów i elfy. Czasem wystarczy drobiazg, żeby uszczęśliwić innych. Kiedy jednak najlepiej dawać jakieś podarunki? Czy wiesz, kiedy daje się prezenty na mikołajki?
jak zapakować prezenty na mikołajki
Jak zapakować prezent na Mikołajki, gdy czasu coraz mniej, a Tobie zależy na tym, aby zrobić to jak najlepiej? Pakowanie prezentów, choć z pozoru nie wydaje się czymś skomplikowanym, to jednak wymaga odrobiny kreatywności i wyczucia estetyki. Dzielimy się z Tobą sprawdzonymi pomysłami, które zwracają uwagę i są przede wszystkim proste do wykonania. W większości przypadków skorzystasz z tego, co masz już w domu.