zakochani piją szampana przy choince

Sylwester we dwoje też może być magiczny - 5 pomysłów na Sylwestra z partnerem

Sylwester we dwoje może być równie niezapomniany jak ten, który spędzamy w gronie znajomych czy z rodziną. Pandemia koronawirusa ostatnio wręcz zmuszała nas do tego, by zamykać się w tym czasie w domu i część osób po doświadczeniach ostatnich lat twierdzi, że sylwester we dwoje to nawet lepsza opcja niż imprezowanie suto zakrapiane alkoholem, w gronie często przypadkowych osób. Pamiętajmy, że jaki Nowy Rok, taki cały rok, zatem warto postarać się o to, by Sylwester był wyjątkowy. A jak to zrobić? Jak można go ciekawie spędzić tylko i wyłącznie  z partnerem?
Reklama

Sylwester we dwoje czy w większym gronie?

Sylwester, to dla wielu osób jedyna okazja w roku, kiedy można odciąć się w stu procentach od obowiązków (noo.. może pomijając jeszcze Wigilię). Jest to czas, gdy lubimy robić plany na nadchodzący rok i podsumowywać ten stary. A jeśli jesteśmy z kimś na poważnie, to te plany dotyczą również i tej bliskiej nam osoby. W dodatku kiedy nam na kimś bardzo zależy, to tak naprawdę nie potrzebujemy już do szczęścia nikogo innego. Może zatem warto zorganizować sobie sylwestra tylko we dwoje?
Kieliszki z szampanem
canva.com

Sylwester we dwoje – co można robić?

Sylwester we dwoje to często marzenie zakochanych.
Reklama
Niektórzy nie muszą nawet niczego planować, bo najważniejszy jest dla nich po prostu wspólny czas. Zadowolą się wtedy kolacją do łóżka, kieliszkiem wina i obecnością bliskiej osoby. Ale co, jeśli chcemy spędzić ten wieczór bardziej kreatywnie? Mamy kilka propozycji:
  • Sylwester we dwoje z grami planszowymi – planszówki, to zawsze dobry pomysł na wspólny wieczór. Wprawdzie wiele osób twierdzi, że najlepsza zabawa jest wtedy, gdy można grać w gry planszowe w większym gronie, ale jest sporo gier dla dwóch osób – i konkretnie dla par. Niektóre z nich pozwolą otworzyć się na rozmowę na tematy, o których raczej trudno się dyskutuje. Są też gry planszowe z zadaniami – i to może być nie tylko super zabawa, ale i głębokie, a nawet erotyczne przeżycie.
  • Sylwester przed telewizorem – wiele stacji telewizyjnych emituje w Sylwestra ogólnopolskie imprezy. Oczywiście można wybrać się na takie wydarzenie, ale można również obejrzeć te same występy, siedząc przed telewizorem, w ciepłych kapciach i z kieliszkiem wina w dłoni. Oczywiście w towarzystwie swojego partnera.
  • Rozśpiewany Sylwester – a jeśli oboje lubicie śpiewać (niekoniecznie musicie umieć), to może warto zrobić sobie domowe karaoke? A jeżeli macie dodatkowo gogle VR, to warto przeplatać Wasze występy wspólnym graniem w wirtualnej rzeczywistości.
  • Seans filmowy – Sylwester we dwoje, to może być też seans filmowy. Albo przed ekranem własnego telewizora – albo w kinie. Kinomaniacy spotykają się w Sylwestra co roku na maraton filmowy. Zwykle są do wyboru przynajmniej dwie opcje repertuaru. W przerwie między filmami jest czas na przywitanie Nowego Roku.
  • Kolacja i wino – to chyba najpopularniejszy scenariusz sylwestra we dwoje. Zakochani chcą się sobą nacieszyć i tak naprawdę wystarczy im przygotowana wspólnie kolacja, którą mogą zjeść w domowym zaciszu – w blasku świec.
Którą z opcji Ty wybierzesz? A może masz jeszcze inny pomysł na Sylwester we dwoje? Koniecznie się nim podziel.
Reklama
A nam pozostaje życzyć Ci szampańskiej zabawy!
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama