Zaręczyny
Canva.com

3 pomysły na zaręczyny w domu. Walentynki to data, której oboje nie zapomnicie

Zaręczyny w domu naprawdę mogą się udać, jeśli tylko dobrze się do nich podejdzie. A co znaczy "dobrze"? Przede wszystkim z pewną dozą kreatywności.
Reklama

Każdy chyba zdołałby wymyślić zaręczyny w domu przy romantycznym filmie, poprzedzone wykwitną kolacją i czerwonym winem, ale już mało kto wpadłby na to, by zorganizować je w formie rozrywkowego wieczoru planszówek, który w całości zostanie poświęcony na spędzanie czasu przy ulubionych tytułach gier.

Wspólny czas w Walentynki i nie tylko

Zaręczyny
Canva.com

Dla większości par już sama możliwość spędzenia ze sobą większej ilości czasu będzie powodem do celebracji. W natłoku codziennych obowiązków, pracy i szkoły trudno wygospodarować te dwie wolne godziny na wspólne obejrzenie filmu albo zjedzenie kolacji.

Reklama

Ciągły stres i nawał zadań do wykonania sprawiają, że nieraz ma się ochotę na to, by chociaż przez ten jeden dzień poleżeć trochę dłużej w łóżku, zjeść coś smacznego, czego nie trzeba będzie samemu gotować, a następnie oglądać kolejne odcinki serialu bez żadnych przerw, po prostu co chwilę odpalając następne epizody.

Ciekawy pomysł na zaręczyny w domu to właśnie wspólne spędzenie takiej leniwej niedzieli. Albo też czwartku, soboty czy nawet poniedziałku. Dzień tygodnia nie ma znaczenia - liczy się tylko to, by poświęcić tych kilka godzin wyłącznie sobie i zamknąć się na resztę świata, kompletnie zapominając o innych ludziach, pracy i jakichkolwiek obowiązkach.

Zaręczyny w obecności bliskich

Drugą popularną formą organizowania zaręczyn są natomiast te spędzane w większym gronie - czy w towarzystwie najbliższej rodziny, czy to wśród znajomych.

Reklama

Niektóre pary są na tyle towarzyskie, że nawet tak intymne z założenia momenty od razu pragną dzielić z przyjaciółmi, rodzicami bądź rodzeństwem. Rodzinna kolacja albo nawet duża impreza na kilkanaście osób to również dobry pomysł na zaręczyny w domu. W przypadku gdy rzeczywiście będzie się chciało zorganizować jedno z takich wydarzeń, warto poprosić kogoś o pomoc w jego utworzeniu, aby nie zostawać ze wszystkim samemu.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama