Zaręczyny w domu
Canva.com

Jak zorganizować zaręczyny w domu? Zdradzamy, co ucieszy Twoją ukochaną

Nie stać Cię na to, by z okazji zaręczyn zabrać ukochaną na objazdową wycieczkę po Hiszpanii albo przynajmniej zaprosić ją do jakiejś lepszej restauracji? Nie znaczy to wcale, że masz rezygnować z zaplanowanych oświadczyn i odkładać je w nieskończoność, czekając na moment, w którym akurat będziesz mieć więcej pieniędzy.
Reklama

Ważne są... uczucia i emocje

Pamiętaj, że większość kobiet nie przywiązuje aż tak dużej wagi do luksusu i wszelkich udogodnień. Ważniejsze dla nich są uczucia oraz prawdziwe starania partnera, co oznacza, że nawet zaręczyny w domu mogą zostać bardzo dobrze przyjęte przez twoją wybrankę, o ile tylko odpowiednio je zorganizujesz i zadbasz o to, by nie zabrakło w nich romantyzmu oraz pewnej tajemniczości.

Romantycznie i z klasą

W domu przygotujesz wspaniałą romantyczną kolację przy świecach. Stwórz intymną atmosferę, przygaś światło, a na framugach okien bądź bezpośrednio na drzwiach porozwieszaj małe lampki lub świetlne girlandy. Zaserwuj ukochanej takie danie, jakiego jeszcze nigdy jej nie przygotowywałeś albo zrób coś, co kojarzy się jej właśnie z tobą i twoimi uczuciami.
Reklama

Co zjeść w trakcie kolacji zaręczynowej?

Zaręczyny w domu
Canva.com

Dobrym pomysłem na taką zaręczynową kolację będzie lekka sałatka z krewetkami, po której możesz podać czekoladowy tort lub jakiś deser przygotowany na cieście francuskim. Zaręczyny w domu koniecznie powinny zostać uzupełnione wykwintnym trunkiem. Do zaproponowanej kolacji świetnie pasuje klasyczne czerwone wino, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by ten jeden raz zainwestować w prawdziwego szampana, który jest alkoholem przeznaczonym właśnie do celebrowania tych największych wydarzeń.

Reklama

Jeżeli już od jakiegoś czasu zacząłeś szukać różnych pomysłów na zaręczyny w domu, mogłeś natknąć się też na pomysł zakładający przygotowanie zaręczyn dla całej rodziny lub grupy znajomych. A wbrew pozorom nie jest to wcale takie głupie rozwiązanie. Możecie najpierw zjeść romantyczną kolację we dwoje, a zaraz potem przygotować małą imprezę dla bliskich, by wspólnie z nimi przeżywać ten wyjątkowo radosny czas.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama