24 komplementy dla twojego mężczyzny, których on nigdy nie zapomni
Udostępnij Google News
Związki

24 komplementy dla twojego mężczyzny, których on nigdy nie zapomni

W społeczeństwie dominuje przekonanie, że komplementować należy kobiety a nie facetów. Dużo w tym prawdy, ponieważ bardzo ich potrzebujemy. Podnoszą nasze poczucie własnej wartości, potęgują pewność siebie i po prostu sprawiają, że lepiej się czujemy. Jednak pierwsze zdanie przekłamuje kwestie dotyczącą panów. Musimy pamiętać, że oni również potrzebują tych miłych słów i odnoszą one w ich przypadku jeszcze większy skutek niż wypowiadane do pań.

Mężczyzna otrzymując komplement czuje się dowartościowany, męski a dodatkowo na długo go zapamiętuje i dużo myśli o samych słowach i o dziewczynie, która je wypowiedziała. Odpowiednio dopasowane wypowiedzi mogą stanowić jeden z elementów zdobywania faceta, który nam się podoba. Dlatego komplementujmy naszych panów. Nie róbmy tego jednak nachalnie i ciągle. Ważmy słowa i starajmy się trafić w odpowiedni moment i sytuację.

Kochane panie. Poniżej znajdziecie zbiór komplementów, których wasz mężczyzna długo nie zapomni, albo wręcz zostaną w jego pamięci na zawsze, dzięki czemu na trwałe zapiszecie się w niej i wy.

1. Prowadzenie auta

Większość mężczyzn uważa tę dziedzinę za typową dla ich płci. Być może faktycznie wiele kobiet prowadzi gorzej. Dodatkowo panowie często myślą, ze są w tym tak świetni, że swobodnie mogliby rywalizować z kierowcami wyścigowymi. Podczas najbliższej wspólnej jazdy autem możesz pochwalić jego umiejętności, a z pewnością połechtasz jego ego.

2. Spojrzenia innych pań

Większość panów nie lubi przesadnej zazdrości partnerek na ulicy, gdy oglądają się za nim inne dziewczyny. Zamiast się denerwować i kurczowo go ściskać, zwróć uwagę że spotkało cię niezwykłe szczęście. Gdy zapyta dlaczego powiedz, że idziesz za rękę z tak wspaniałym facetem, że wszystkie kobiety dookoła ci zazdroszczą.

3. Jego pomoc

Panowie myślą dość praktycznie, gdy przedstawiasz im problem oni szukają rozwiązania. Gdy zwrócisz się do niego z kwestią, w której ci pomorze lub doradzi wyraź swoje zadowolenie mówiąc zdanie w stylu „jesteś jedyną osobą, która zawsze dobrze mi doradzi”. Mężczyzna z całą pewnością poczuje się doceniony i ważny.

4. Jego niesamowite ciało

Faceci w większości niezwykle chętnie dbają o budowę swego ciała. Wkładają ogromną ilość pracy aby prezentować się atrakcyjnie w oczach płci przeciwnej. Jeśli jakiś fragment jego sylwetki szczególnie ci się podoba i na ciebie „działa” powiedz mu o tym konkretnie. Komplement może dotyczyć klatki piersiowej, umięśnionych ramion czy sześciopaka na brzuchu. Twój mężczyzna poczuje się niezwykle męski.

5. Humor

Panowie wiedzą że aby spodobać się kobiecie muszą potrafić ją rozśmieszyć. Z tego powodu starają się „podkręcić” swoje umiejętności. Jeśli randka była udana i dzięki facetowi dużo się śmiałaś na koniec delikatnie połóż dłoń na jego twarzy i powiedz komplement na temat jego wyjątkowego poczucia humoru.

6. Smak

Jeśli facet zaproponuje ci jakieś danie w restauracji lub drinka, który okaże się rewelacyjny wyraź swoją aprobatę dla jego gustu.

7. Umiejętności łóżkowe

Facet, który wie że sprawdza się w sferach intymnych czuje się bardziej męski i dowartościowany. Gdy spisze się na medal warto go pochwalić i połechtać jego ego. A takich słów na pewno nie zapomni i będzie chodził dumny jak paw.

8. Ambicje i marzenia

Faceci najczęściej na początku swojego dorosłego życia formułują swoje plany i marzenia dotyczące przyszłości. Gdy się nimi podzieli z tobą poczuje ogromną bliskość. A jeśli uznasz, że są fascynujące i je docenisz z pewnością będzie jeszcze bardziej cie lubić.

9. Mój obrońca

Gdy w sytuacji lub podczas wieczornego spaceru powiesz mu, że w jego towarzystwie czujesz się bezpieczna pobudzisz jego męskość. Przez wieki u mężczyzn wykształciło się poczucie, że powinni chronić kobiety, więc warto oddać mu że się w tym sprawdza.

10. Maniery

Jeśli facet w restauracji odsuwa ci krzesło, przepuszcza w drzwiach i robi wiele podobnych rzeczy, które sprawiają, że jest twoim rycerzem i gentelmanem komplementuj to. Poczuje się doceniony.

11. Praca

Jeśli dla twojego mężczyzny praca jest bardzo ważna i przykłada dużo uwagi do tego aby każdy projekt oddać w wyznaczonym terminie, doceń ważność jego pracy.

12. Przyjaźnie

Wielu facetów utożsamia się ze swoimi przyjaciółmi. Kobiety bardzo często nie rozumieją tego jak ważna jest męska przyjaźń. Gdy poznasz jego kolegów doceń że są sympatyczni i że można się z nimi dobrze bawić. Facet z pewnością lepiej poczuje się w twoim towarzystwie.

13. Jego męskość

Mężczyźni są wyczuleni na punkcie swego członka. Uważają, że świadczy on o ich męskości. Po intymnych chwilach pochwalenie go sprawi, że twój facet nabierze jeszcze więcej pewności siebie i stanie ci się bliższy.

14. Długie, powłóczyste spojrzenia

Patrzenie na mężczyznę gdy zmierza w twoim kierunku w taki sposób jakbyś chciała go „zjeść” nawet bez słów będzie dla twojego mężczyzny świetnym komplementem.

15. Siła

Faceci lubią czuć się potrzebni i silniejsi od swojej pani. Poproś go np. o przeniesienie czegoś ciężkiego lub odkręcenie słoika, gdy to zrobi, powiedz, że dobrze że go masz, bo jest taki silny, a sama na pewno byś sobie nie poradziła.

16. Inteligencja

Jeśli twój facet stara się znać odpowiedź na każde pytanie i pomóc ci w każdej sytuacji, zwróć uwagę na jego mózg i inteligencję. Poczuje się wyjątkowy i bardzo ważny.

17. Zasady i moralność

Niektórzy mężczyźni ustalają sobie twarde zasady moralne, których przestrzegają w każdej sytuacji. Powiedz mu, że jeszcze nie spotkałaś takiego faceta z zasadami jak on. Będzie niezwykle dumny.

18. Ubiór

Mężczyźni często potrzebują pomocy kobiet w doborze garderoby, a w swoim gronie nie komplementują swoich strojów podobnie jak my. Jeśli na spotkanie z tobą uda mu się świetnie dobrać ubrania pochwal go z pewnością będzie z siebie zadowolony i to zapamięta.

19. Porównanie do znanych osób

Raczej nie jest dobrym rozwiązaniem porównywanie jego urody do jednego z najprzystojniejszych na świecie aktorów, bo uzna że chcesz mu na siłę schlebiać (wyjątkiem może być, że faktycznie jest nieprzeciętnie przystojny). Może wybierz charakter jakiegoś bohatera filmowego lub celebryty.

20. Jego gust

Ma świetne auto, idealnie urządzone mieszkanie. Doceń to i powiedz, że strasznie ci się podoba. Poczuje, że akceptujesz jego wybory i że masz podobny gust, więc uzna że do siebie pasujecie.

21. Chwalenie

Przy rodzinie i przyjaciołach wypowiadaj się o nim w samych superlatywach. Możesz odnieść wrażenie, że jest tym zawstydzony, jednak tak naprawdę, będzie to dla niego wyjątkowy komplement.

22. Hobby

Jeśli w swoim czasie wolnym twój mężczyzna praktykuje hobby, które wymaga dużych umiejętności, możesz to pochwalić, będzie z siebie bardzo dumny.

23. Prośba o pomoc

Gdy z czymś nie możesz sobie poradzić sama lub wiesz że jest w tym dobry poproś go o pomoc. Jeśli dobrze wykona zadanie wręcz obrośnie w piórka, że mógł się przydać.

24. Głos

Niski głos twojego mężczyzny przyprawia cię o gęsią skórkę. Powiedz mu komplement na ten temat, a będzie sobie o nim przypominać razem gdy wypowie przy tobie choć jedno słowo.

Marta

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie