Uśmiechnięta blondynka

8 sposobów aby facet zwrócił uwagę właśnie na nas

Jest parę takich rzeczy, których mężczyzna desperacko pragnie od kobiety. Każdy z nich, chociaż oczywiście zauważamy różnice indywidualne, wydaje się być zaprogramowany w ten sam powtarzalny sposób. Każdego mężczyznę można poderwać na przepiękny i seksowny uśmiech. Co jeszcze można zrobić…?
Reklama

1. Bądź radosna i spontaniczna

Faceci nie lubią kobiet, które ciągle narzekają, są zdenerwowane i ogólnie „nie w sosie”. Pokaż mu, że jesteś zabawna, pełna humoru i dobrego nastroju. Bądź przy tym sobą i nie próbuj udawać kogoś kim nie jesteś. Nawet najbardziej spokojna osoba może przecież czasem okazać troszkę szaleństwa.

2. Postaw na wysoki obcas

Badania pokazują, że mężczyźni zwracają większą uwagę na kobiety, które noszą obuwie z wyższym obcasem. Dodatkowo są równocześnie bardziej skorzy do pomocy i rozmowy. Wysoki obcas sprawia, że kobieta zaczyna poruszać się bardziej seksownie i dynamicznie, a to naprawdę działa na płeć przeciwną.

3. Bądź konkretna

Bądź przy nim kobietą, która wie, czego chce. Szybko rozwiązuj konflikty.
Reklama
Stawiaj sprawy jasno i nie „owijaj w bawełnę”. Staraj się rozmawiać z nim, jak kumpel z kumplem – ale tylko na tym poziomie! Sposób mówienia, słownictwo – to pozostaw kobiece. Logikę włącz typowo męską – dąż do samych konkretnych informacji.

4. Mini-spódniczki i inne atrakcje

Aby go poderwać stań się boginią piękna. Ubierz się w to, co masz w szafie najlepsze. Podkreśl swoje wdzięki. Pokaż się z najlepszej strony. Fizyczność, owszem, jest powierzchowna, ale przecież właśnie na nią zwracamy największą uwagę podczas pierwszego kontaktu. Dbaj o swój wygląd, ale nie przesadzaj z makijażem i kusymi miniówkami. Wyglądaj, jak stylowa i seksowna kobieta.

5. Sprawdź, co lubi i zaskocz go!

Spróbuj go poznać, zanim on pozna ciebie.
Reklama
Dowiedz się, jak najwięcej o jego zainteresowaniach, a później rzucaj cytatami z jego ulubionej książki, albo wykaż zainteresowanie nowymi technologiami. Cokolwiek w czym „on tkwi” niech stanie się i twoją broszką. Przynajmniej na początku, aby pokazać mu, że naprawdę jesteś nim zainteresowana, a jego pasje są dla ciebie interesujące.

6. Flirtuj i nie ograniczaj się

Mężczyźni lubią otwarte, pewne siebie kobiety. Jeśli masz na to ochotę – sama rozpocznij zachęcający filtr. Faceci to uwielbiają. Kiedy z nim rozmawiasz przygryzaj seksownie górną wargę, baw się swoimi włosami, odwracaj wzrok jakbyś się zawstydziła. Graj jednocześnie niedostępną, ale i pełną zainteresowania…

7. Sposób mówienia

Mężczyźni często zakochują się w kobiecych głosach i wbrew pozorom uwielbiają, kiedy kobieta do nich mówi, szczególnie jeśli są to komplementy albo pewna gra słów pomiędzy parą flirtujących kochanków.
Reklama
Kobiecy głosik, wolno wypowiadane słowa, ciche brzmienie i uwodzicielski śmiech – zagraj swoim głosem, a on od razu będzie twój.

8. Zadbaj o swoje włosy

W pierwszym kontakcie mężczyźni zwracają sporą uwagę na kobiece włosy. Jeśli idziesz z nim na randkę – rozpuść je! Czy są długie, czy krótkie – nieważne. Ważne jest to, że to właśnie włosy są jedną z najbardziej seksownych części kobiecego ciała. Baw się nimi, zarzucaj je, muśnij jego ramię czy policzek lekko się przytulając. Oszaleje na twoim punkcie!
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama