Obrażona kobieta

Czego faceci nie tolerują i co ich deneruje w kobietach - 8 elementów

Są pewne cechy mężczyzn, które niemiłosiernie działają nam kobietom na nerwy. I vice versa – również niektóre damskie przypadłości i cechy charakteru są strasznie odrzucające dla facetów. Czy zawsze się tak dzieje? Oczywiście, że nie, bo najważniejsze jest indywidualne podejście do danej sprawy i człowieka. Ale tak czy inaczej – warto poznać te elementy kobiecej natury, które doprowadzają mężczyzn wprost do szewskiej pasji!
Reklama

1. Narzekanie!

Faceci nienawidzą kobiecego narzekania i stękania o wszystko dookoła. Wiadomo, że mamy „te dni” i okres przed nimi jest szczególnie burzliwy w kobiecych głowach, ale to nie powód by swoje żale wylewać akurat na jego ramionach. Raz, dwa – można wspomnieć o swoich problemach czy rozterkach, ale mężczyźni nie lubią, gdy ich się tym przytłacza.

2. Kobiece humorki

Z narzekaniem łączą się jeszcze tak zwane „kobiece humorki”. One również mogą być związane z cyklem miesięcznym i raz po raz nasilają się, lub opadają. Mężczyźni jednak tego nienawidzą. Lubią stać twardo na ziemi i nie potrafią zrozumieć ciągłych wahań nastrojów, które wpływają na większość decyzji w waszym związku. Rada? Postaraj się wyluzować i znaleźć czas tylko dla siebie, żeby odpocząć od zgiełku oraz ukoić swoje nerwy przed spotkaniem z nim.

3. Przeklinanie

Kobiety często o tym zapominają, ośmielone dzisiejszą kulturą zachodnią i takim typowo męskim sposobem bycia. Mężczyzn jednak okropnie odrzuca, kiedy z ust pięknej, ślicznie wyglądającej kobiety słyszą epitety, których nie powstydziłby się stary szewc. Czasem język lepiej trzymać mocno za zębami.

4. Zmuszanie do robienia „czegoś”

Kobiety mają czasem te swoje dni czy chwile, kiedy nagle postanawiają na przykład posprzątać całe mieszkanie. Dla niektórych cudowny sposób na odprężenie, dla innych (w większości mężczyzn) – istna gehenna! Faceci nienawidzą kiedy kobieta co chwilę daje im jakieś nowe „zadanie” do wykonania.
Reklama
Kochanie zrób to, a później tamto, dzisiaj musimy doprowadzić salon do błysku! Nie!

5. Nagłe zmiany planów

Mężczyźni lubią spełniać raz podjęte decyzje. Kiedy kobieta często zmienia swoje zdanie, nie umie się zdecydować, albo zmienia wspólne plany w krótkim czasie przed ich nastąpieniem, to facet naprawdę może dostać białej gorączki.

6. Sprzątanie jego rzeczy

Jeśli facet ma w domu swoją szufladę, pudło, półeczkę, cokolwiek, gdzie trzyma tylko swoje rzeczy, to naprawdę dobra rada jest tylko jedna: nigdy tam nie sprzątaj. Nawet jeśli wszystkie dokumenty leżą luzem, przykryte kurzem, starą kanapką i nieupranymi skarpetkami, wraz z ważnymi umowami.
Reklama
On naprawdę wie, gdzie „coś” znajdzie. Jeśli mu posprzątasz ten jego „święty przybytek” to możesz od razu pogodzić się ze zbliżającą się kłótnią.

7. Zawoalowane rozmowy

Mężczyźni lubią, kiedy mówi się do nich wprost to, co się myśli. Jeśli masz z nim jakiś problem – powiedz to tu i teraz. Jeśli chcesz go do czegoś przekonać, podsunąć mu jakąś myśl, to także zrób to od razu.

8. „Domyśl się”

Nawiązując do punktu powyżej: najgorszą rzeczą, którą facet może usłyszeć od kobiety to słowa „domyśl się”. Oni naprawdę nie potrafią się domyślać i nie czytają w myślach! Mężczyzna na pewno doceni w tobie to, jeśli będziesz potrafiła jasno wyrażać swoje pragnienia i uczucia.
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama