Jakie produkty wybierać, żeby stracić zbędne kilogramy?

Jakie produkty wybierać, żeby stracić zbędne kilogramy?

Jeśli planujesz zrzucić po wakacjach zbędne kilogramy, to koniecznie dowiedz się, po jakie produkty sięgać, żeby usprawnić proces odchudzania. Przede wszystkim unikajmy jedzenia ciężkiego, tłustego i wszelkiego rodzaju fast foodów. Za to spójrz przyjaznym okiem na imbir, owoce grejpfruta, na łososia, jabłka, czy nawet czerwone wytrawne wino! Dlaczego? Zobacz sama!
Reklama
Imbir Ma on właściwości rozgrzewające, przez co wspomaga trawienie. Ponadto przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i doskonale eliminuje ilość toksyn, które zagościły w naszym organizmie. Najlepiej sięgać po świeży imbir i dodawać go do spożywanych potraw. Grejpfrut Owoce te zmniejszają wchłanianie tłuszczu. Powinny po nie sięgać osoby, które mają problemy trawienne oraz zbyt wysoki cholesterol. Można spożywać je w wersji surowej, jak i w wersji świeżo wyciskanych soków. Ponadto grejpfruty są źródłem wielu potrzebnych w trakcie odchudzania witamin. Łosoś Zamiast porcji wieprzowego mięsa, postaw na filet z łososia. Łosoś zawiera bardzo istotne dla naszego organizmu składniki odżywcze. Przede wszystkim jest to białko, kwasy omega a także witamina D. Ryba ta przyspiesza proces odchudzania.
Reklama
Po łososia najlepiej jest sięgnąć podczas pory obiadowej. Jabłka Niektóre z nas decydują się na tak zwaną dietę jabłczaną. Jednak wystarczy, że zjesz ten owoc na przykład przed obiadem. Sprawi to, że będziesz najedzona po o połowę mniejszej niż dotychczas porcji obiadowej. Poza tym jabłka są źródłem witamin, błonnika i substancji oczyszczających organizm z toksyn. Czerwone wino wytrawne Alkohol nie jest sprzymierzeńcem odchudzania. Jednak zupełnie inaczej sprawy się mają, jeśli chodzi o czerwone wytrawne wino. Możemy połączyć przyjemne z pożytecznym i pozwolić sobie na lampkę wina do obiadu, dzięki czemu przyspieszymy nasz metabolizm. Źródło zdjęcia: www.pixabay.com
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama