7 błędów dobrego wychowania, których powinniśmy unikać! Życie stanie się łatwiejsze
Udostępnij Google News
Psychologia

7 błędów dobrego wychowania, których powinniśmy unikać! Życie stanie się łatwiejsze

Znajomość etykiety bardzo przydaje się w życiu codziennym. Świadomość tych 7. najczęściej popełnianych błędów i ich unikanie znacznie ułatwi nam życie!

Zobacz  7 najczęściej popełnianych błędów dobrego wychowania:
1. Wsiadanie do samochodu, gdy jesteś w spódnicy. Źle: Postaw nogę, potem usiądź. Dorze: najpierw usiądź, potem dostaw nogi.
2. Odbieranie telefonów na randce. Źle - odebranie. Dobrze - rozłączenie połączenia (odbieraj tylko naprawdę ważne)
3. Okulary przeciwsłoneczne, gdy kogoś spotykasz i z nim rozmawiasz. Źle - Rozmawianie w okularach przeciwsłonecznych na nosie. Dobrze - zdejmij okulary, gdy kogoś spotkasz i z nim rozmawiasz.
4. Noszenie własnej torebki przez kobietę. Źle - mężczyzna nosi jej torebkę. Dobrze - kobieta nosi swoją własną torebkę.
5. Przepuszczanie innych w windzie, gdy ty jedziesz wyżej. Źle - Stanie w miejscu i zmuszanie innych, by przeciskali się do wyjścia. Dobrze - Wyjdź z windy i przepuść wysiadających, potem wsiądź do windy.
6. Układanie sztućców, gdy skończysz jeść. Źle - Krzyżowanie sztućców. Dobrze - Stawianie sztućców równolegle do siebie.
7. Poprawianie makijażu w miejscu publicznym. Źle - malowanie się w biurze. Dobrze - poprawianie makijażu w biurowej łazience.

Źródło zdjęć: www.pixabay.com

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie