Ubierz się w wiosnę – propozycje modnych sukienek
Udostępnij Google News
Moda

Ubierz się w wiosnę – propozycje modnych sukienek

Ubierz się w wiosnę – propozycje modnych sukienek  

Jednym z niewątpliwych atutów wiosennej pogody jest możliwość zrzucenia niewygodnych niejednokrotnie, zimowych ubrań na rzecz wykonanych z lekkich materiałów strojów. Panie preferujący typowo kobiecy sposób ubierania chętnie sięgają po sukienki ozdobione nadrukami kwiatów, natomiast nastolatki i młode, ceniące wygodny, sportowy sposób ubierania kobiety wybierają luźne, wykonane z naturalnych materiałów sukienki nawiązujące do specyfiki strojów sportowych.

Szeroki wybór form, wzorów oraz kolorów sukienek oferowanych przez różnego rodzaju producentów sprawia, iż każda pani może znaleźć idealną dla swoich potrzeb oraz preferencji stylistycznych kreację wiosenną, w której czuć będzie się atrakcyjnie i jednocześnie swobodnie.
Kobiece sukienki w kwiaty
Motywy florystyczne zdobiące wiosenne stroje to idealne rozwiązanie na tę właśnie porę roku, w której wszystko budzi się do życia. Materiały zdobione kwiatami to szeroki wachlarz barw oraz wzorów, począwszy od pojedynczych kwiatów zdobiących wybrane tkaniny aż po modele tworzące barwny, kwiatowy rzucik. Bogata, obowiązująca w tym sezonie kolorystyka to niemal nieograniczone możliwości kreacji interesujących rozwiązań. Obok delikatnych, pastelowych odcieni w jasnych i chłodnych barwach znajdują się sukienki w mocnych, nasyconych kolorach, jak czerwień, chaber, zieleń czy żółć.

Bardzo interesująco prezentują się tego rodzaju sukienki wykonane z połyskliwych materiałów ozdobione dużymi, pękami dosyć jaskrawych kwiatów. Alternatywą tego rodzaju, zdecydowanej kolorystyki są kreacje z jasnych materiałów zdobione pastelowymi kwiatami z ewentualnym mocniejszym akcentem kolorystycznym wybranej barwy.


Sukienki sportowe czyli swoboda na co dzień

    Rodzaj sukienek z bawełny czy lnu z ewentualną domieszką elastanu czy wiskozy cechuje przede wszystkim wygoda, dlatego też można określić je umownie jako sukienki sportowe, aczkolwiek krój czy fason poszczególnych modeli mogą się od siebie znacząco różnić.

Wygodne sukienki wykonane z zapewniających skórze cyrkulację materiałów to idealne rozwiązanie w przypadku ciepłych, wiosennych dni. Tego rodzaju stroje znakomicie sprawdzają się jako modne ubrania na co dzień, niemniej jednak ich specyfika w znacznej mierze wyklucza je jako sukienki odpowiednie do pracy w biurze i urzędzie.

Zależnie od specyfiki poszczególnych modeli tego rodzaju sukienki mogą być pozbawione wcięcia w talii lub też ozdobione paskiem w pasie lub okolicach bioder, przy czym sposób noszenia wybranego rodzaju sukienki zależy w znacznej mierze od końcowego efektu, który pragnie się osiągnąć.

Szczególnie interesująco prezentują się tego rodzaju sukienki wykonane ze zdecydowanych pod względem kolorystycznym materiałów, jak zieleń czy rdzawa czerwień, a także modny w tym sezonie głęboki chaber lub granat. Tego rodzaju sukienki mogą być gładkie. Mogą też być ozdobione dosyć skromnie niewielkimi nadrukami bądź wykonane z materiału cieniowanego dającego efekt przenikania dwóch lub trzech odcieni tej samej barwy. Specyfika tego rodzaju sukienek wymaga uważnego zestawiania ich zarówno z obuwiem, jak również biżuterią, która powinna być stonowana i nowoczesna w formie.

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie