7 znaków, że ON CIĘ LUBI. Już nie musisz się nad tym głowić!
Udostępnij Google News
Związki

7 znaków, że ON CIĘ LUBI. Już nie musisz się nad tym głowić!

Jak poznać, że mężczyzna czuje do ciebie sympatię, która może przerodzić się w coś więcej? Już nie musisz się nad tym głowić. Sprawdź.

Oto 7 znaków dobitnie świadczących o tym, że on cię lubi:

  1. Gładzi swoje włosy lub przeczesuje je. W taki sposób mężczyzna chce dodać sobie pewności siebie. To męski odpowiednik słynnego już bawienia się włosami przez kobiety.
  2. Kładzie ręce w pobliżu swojej talii. Jeśli mężczyzna kładzie ręce w pobliżu swoich bioder - np. wkłada je do kieszeni czy trzyma się za pas - tzn, że próbuje w ten sposób pokazać swoją siłę.
  3. Próbuje zajmować jak najwięcej miejsca jak to możliwe. Samce zwierząt, żeby zdobyć partnerkę, stosują technikę napuszania się - np. nastraszając pióra lub futro. Zajmowanie miejsca przez mężczyznę to tego ludzki odpowiednik.
  4. Przyjmuje otwartą postawę. W sytuacjach społecznych podświadomie przyjmujemy otwartą postawę w stosunku do osoby, którą uważamy za atrakcyjną. Zwróć uwagę na jego nogi - gdy on zwraca je w twoim kierunku tzn, że chciałby z tobą porozmawiać.
  5. Mówi z większą elokwencją. Staje się bardziej gadatliwy, gdy tylko pojawiasz się w pobliżu.
  6. Naśladuje twoją postawę. W ten sposób podświadomie chce cię zrozumieć.
  7. Przy tobie staje się bardziej podekscytowany. Jeśli mężczyzna cię lubi, jego wyraz twarzy będzie przyjazny i otwarty. A jeśli akurat jest zdenerwowany, przy tobie może się rumienić.

Źródło zdjęcia: www.pixabay.com

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie