Jak zainteresować sobą mężczyznę?

Jak zainteresować sobą mężczyznę?

Przykucie uwagi mężczyzny może być albo bardzo łatwe, albo bardzo trudne. Wszystko zależy od „egzemplarza”, który nam się trafi. Na wstępie zapamiętać trzeba, że mężczyźni są bardzo konkretni i jednozadaniowi. Z reguły także zainteresować może ich każda kobieta, nie zwracają oni bowiem takiej uwagi na rzeczy, na które panie zwracają. Tylko we własnych oczach mamy aż tyle wad, w oczach mężczyzny zawsze znajdzie się w nas coś pięknego. Trudno zahamować męski popęd seksualny, za to łatwo go wykorzystać…
Reklama

Bądź pewna siebie!

Ludzie pewni siebie w naturalny sposób przyciągają uwagę innych. Mężczyźni także zwracają więcej uwagi na kobiety otwarte i zadowolone. Uśmiechaj się dużo i pokaż mu, że jesteś w tym szczera. Działaj tak, jakbyś była jedyną kobietą w jego otoczeniu. Nie zwracaj uwagi na inne panie, nie porównuj się z nimi, nie myśl, że jesteś gorsza. Inne po prostu nie istnieją, spraw by i on tak pomyślał.

Patrz mu prosto w oczy

Mężczyźni lubią wyzwania, lubią zdobywać i być wygranymi. Dlatego pozwól mu to robić. Przedłuż pierwszy kontakt wzrokowy. Długie patrzenie się w oczy osobie nieznanej przeciwnej płci ukazuje nasze zainteresowanie, wzmaga dziwną chemię pomiędzy obojgiem, zmusza choćby do najmniejszego uśmiechu. Nic już później nie jest takie samo. Pokaż mu, że chcesz go bliżej poznać i chcesz żeby zaczął działać.
Reklama
Podczas rozmowy także utrzymuj kontakt wzrokowy żeby sprawiać wrażenie odważnej i pewnej.

Mężczyźni są wzrokowcami

Większość mężczyzn, jeśli nie wszyscy tego gatunku to wzrokowcy. Ich głównym zmysłem poznawania świata jest wzrok. Pozwól sobie na więcej, jeśli chcesz zainteresować konkretną osobę. Ubierz się ładnie i może nawet lekko wyzywająco. Ułóż swoją fryzurę i makijaż tak by czuć się w nim jak najlepiej. Warto założyć na tę okazję coś czerwonego, kolor ten świetne działa na zmysły i rozpala wewnętrzny ogień. Nie patrz przy tym na wszystkie mankamenty swojej urody, on ich i tak nie zauważy dopóki mu ich nie wskażesz. Mężczyźni patrzą raczej całościowo, potrafią się zafiksować na jednej rzeczy, która szczególnie im się spodoba. A na pewno masz w sobie coś, czym możesz go zadziwić! Bądź odważna!
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama