DermaOXY – infuzja tlenowa. Nieinwazyjny zabieg odmładzający, czyli alternatywa dla botoksu
Udostępnij Google News
Zdrowie

DermaOXY – infuzja tlenowa. Nieinwazyjny zabieg odmładzający, czyli alternatywa dla botoksu

Gładka i jędrna skóra pozbawiona zmarszczek to marzenie każdej kobiety. Medycyna estetyczna zna wiele sposobów na przywrócenie młodego wyglądu, jednak większość z nich jest czasochłonna i dość mocno inwazyjna. Czy istnieje więc skuteczna alternatywa dla bolesnego botoksu? Zabieg DermaOXY, czyli infuzja tlenowa, jest odpowiedzią, której szukasz!

 

Czym jest infuzja tlenowa?

Infuzja tlenowa, czyli zabieg o nazwie DermaOXY, to już doskonale znana wśród światowych gwiazd metoda na wygładzanie zmarszczek. Stosują ją m.in. Jennifer Lopez, Eva Longoria, a nawet Justin Timberlake, który w ten sposób udowadnia, że infuzja tlenowa to zabieg również dla mężczyzn. Młodszy wygląd nie jest bowiem zarezerwowany wyłącznie dla kobiet.

DermaOXY łączy w sobie dwie technologie redukcji zmarszczek: wprowadzenie pod skórę, w jej głębokie warstwy, aktywnego serum oraz terapię sprężonym, czystym tlenem. Składniki aktywne to m.in. kwas hialuronowy, antyoksydanty oraz witaminy i minerały, które wprowadzane są pod wierzchnią warstwę skóry za pomocą tlenu aplikowanego pod odpowiednim ciśnieniem.

Co ważne, infuzja tlenowa jest całkowicie nieinwazyjna, a więc nie wiąże się z przerwaniem ciągłości skóry. Ta bezpieczna i bezbolesna metoda likwidacji zmarszczek została opatentowana w Danii.

 

Jak działa infuzja tlenowa?

Dzięki wysoce skoncentrowanym, aktywnym składnikom zawartym w serum, skóra jest dogłębnie nawilżona i dotleniona, staje się zregenerowana, a proces tworzenia się nowych komórek wkracza na najwyższe obroty. Stan energetyczny komórek ulega poprawie, a metabolizm komórkowy znacznie przyspiesza. Wszystko to prowadzi do najważniejszego efektu zabiegu – liftingu skóry twarzy, szyi oraz dekoltu.

 

Zalety zabiegu DermaOXY

Nieinwazyjny zabieg infuzji tlenowej niesie za sobą wiele korzyści, które składają się na ogólną poprawę kondycji skóry i młodszy wygląd. Wśród najważniejszych zalet DermaOXY znajdują się:

  • redukcja zmarszczek,
  • dogłębne nawilżenie i dotlenienie skóry,
  • jędrniejsza i bardziej napięta skóra,
  • promienny, zdrowy wygląd skóry,
  • rozjaśnione cienie pod oczami,
  • wypełnienie ust,
  • poprawa owalu twarzy.

Co ważne, pierwsze efekty infuzji tlenowej są widoczne już po pierwszym zabiegu.

 

Infuzja tlenowa dla włosów

Ze względu na dużą skuteczność w redukcji zmarszczek, infuzja tlenowa jest kojarzona przede wszystkim z zabiegiem na twarz. W rzeczywistości, zalety czystego powietrza aplikowanego po ciśnieniem, w połączeniu z aktywnym serum, warto wykorzystywać również w celu regeneracji włosów. W tym przypadku, DermaOXY przyspiesza ich wzrost, zwiększa naturalny blask, gęstość i miękkość.

 

Gdzie można wykonać zabieg DermaOXY?

Infuzja tlenowa powinna być wykonywana wyłącznie przez profesjonalistów w gabinetach kosmetycznych, w których znajduje się odpowiedni do DermaOXY sprzęt. Choć to nieinwazyjny zabieg, konieczne  jest posiadanie odpowiednich umiejętności, które pozwolą prawidłowo przeprowadzić infuzję tlenową i osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Ta wyjątkowa alternatywa dla botoksu, która jest już prawdziwym hitem wśród największych gwiazd, jest również dostępna dla każdej kobiety. Usuwanie zmarszczek w Warszawie można znaleźć w ofercie Studio Sante Uzdrowiska Miejskiego: https://www.studiosante.pl/project/dermaoxy-infuzja-tlenowa/, gdzie cena zabiegu DermaOXY jest aktualnie objęta atrakcyjną promocją.

Grafika: Pixabay.com

Artykuł sponsorowany

Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie