Balsam do ciała
Canva.com

Balsam z drobinkami na Sylwestra. Prosty sposób, aby wyglądać olśniewająco

Istnieją dwa takie wydarzenia w ciągu roku, w trakcie których balsam rozświetlający sprawdza się wprost idealnie, a jakimś niesamowitym zbiegiem okoliczności oba te wydarzenia mają miejsce w grudniu. Wigilia i sylwester kojarzone są z elegancją, przepychem, strojnością oraz wspomnianym błyskiem.
Reklama

Aby więc godnie zaprezentować się podczas tych dwóch szczególnych okazji, warto zaserwować wyjątkowy makijaż zarówno swojej twarzy, jak i reszcie ciała. O wygląd ramion, nóg czy też dekoltu zadba właśnie balsam z drobinkami. Przeważnie występują w nim złote drobinki, które bardzo dobrze współgrają z lekką opalenizną i świetnie łączą się ze złotą biżuterią, czerwonym kolorem szminki oraz czarnymi bądź zielonymi sukniami.

Brak opalenizny to nie problem

Kompletny brak opalenizny nie musi być natomiast żadną przeszkodzą w zastosowaniu rozświetlających kosmetyków. Właśnie dzięki temu, że występują w nich złote drobinki, mają one naturalną zdolność do lekkiego przyciemniania skóry, jednakże efekt ten jest naprawdę subtelny i dzięki temu zachowuje naturalność.

Ceny balsamów rozświetlających rozpoczynają się już od kilkunastu złotych.

Reklama

Jedna z polskich marek wypuściła na rynek produkty w cenie tylko lekko przekraczającej dziesięć złotych, który z powodzeniem może zastąpić dużo droższe od niego artykuły, bo działa niemalże jak one.

Jak stosować balsam?

Balsam do ciała
Canva.com

Rozświetlający balsam może zostać zaaplikowany tak jak każdy inny produkt przeznaczony do odżywiania lub nawilżania ciała. W przypadku gdy jednak chce się, by miał on lepszą trwałość i dał lepszy efekt, warto przed jego zastosowaniem wykonać porządny peeling i pozbyć się złuszczonego naskórka, jednocześnie wygładzając strukturę ciała.

Reklama

Ponadto dobrym trikiem będzie wcześniejsze użycie najzwyklejszego nawilżającego balsamu, a dopiero potem sięgnięcie po balsam z drobinkami, który powinien trafić na samą górę tych pielęgnacyjnych warstw.

Balsamy z drobinkami są teraz dostępne do kupienia dosłownie w każdej drogerii. Warto zaopatrzyć się w nie właśnie w grudniu, by móc ich użyć i z okazji wigilii, i w ramach przygotowań do sylwestra.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama