Kobieta w czasie spaceru robi zdjęcie telefonem komórkowym
Materiał partnera

Jak nie zapomnieć o doładowaniu konta?

Regularnie doładowywanie konta komórkowego to jedna z tych przyziemnych czynności, o których łatwo zapomnieć w natłoku codziennych problemów i obowiązków. A w czasach, gdy telefon służy już nie tylko do dzwonienia i SMS-owania, ale też nawigowania, wymiany służbowych mejli czy kupowania biletów autobusowych, nagła utrata dostępu do internetu może być sporym problemem. Istnieje jednak bardzo prosty sposób na to, by nie zapomnieć o doładowaniu konta – bezpłatna usługa Autodoładowanie Orange.
Reklama

Autodoładowanie Orange – co to jest? Jak działa?

Autodoładowanie Orange to sposób na to, jak doładować konto w Orange bez konieczności pamiętania o tej czynności. Usługa automatycznie doładowuje telefon kwotą wskazaną przez klienta, gdy stan jego konta komórkowego spadnie poniżej wybranego wcześniej poziomu. Jeśli zatem ustali, że chce doładowywać smartfon za każdym razem, kiedy zostanie mu np. mniej niż 5 zł, to Autodoładowanie Orange zrobi to za niego od razu, gdy stan konta będzie wynosił 4,99 zł i mniej. Usługa pobiera pieniądze na doładowanie z karty płatniczej podpiętej do konta klienta. Jest darmowa, w związku z czym pobrana wartość zawsze w pełni odpowiada wartości doładowania. Nie ma też żadnych ograniczeń pod względem częstotliwości korzystania z Autodoładowania Orange – może się aktywować kilka czy kilkanaście razy w miesiącu, zależnie od tego, jak często użytkownik zużywa środki na swoim koncie telefonicznym.
Reklama

Jak doładować swoje konto Orange przez Autodoładowanie?

Włączenie usługi Autodoładowanie Orange jest bardzo proste. Należy w tym celu przejść na doladowanie.orange.pl, czyli specjalnej podstrony na oficjalnej stronie internetowej operatora, po czym zalogować się na swoje konto (albo je uprzednio założyć). Następnie wystarczy przejść do sekcji Autodoładowanie i uzupełnić potrzebne informacje. Trzeba zatem wskazać numer telefonu, dla którego ma zostać uruchomiona usługa – nie musi bowiem należeć do Ciebie, możesz włączać Autodoładowanie Orange np. dla swoich dzieci, rodziców czy dziadków.Następnie wprowadzasz kwotę, którą telefon ma być automatycznie doładowywany. W każdej chwili możesz ją później zmienić, gdy tylko uznasz, że jest za wysoka lub niewystarczająca.
Reklama
Później wpisujesz stan konta, poniżej którego usługa ma się uruchamiać oraz dodajesz i zapisujesz dane karty płatniczej. I gotowe! 
  • Czy dodanie karty płatniczej na stronie operatora jest bezpieczne?

Autodoładowanie Orange jest w stu procentach bezpieczną usługą. Dane karty płatniczej zostaną zabezpieczone i nie są publiczne ani przetwarzane przez operatora. Służy ona wyłącznie doładowywaniu konta dla telefonu, którego numer wprowadzisz na stronie. Nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata; ani za pierwsze, ani żadne kolejne skorzystanie z usługi. W każdej chwili możesz też sprawnie i wygodnie usunąć podpiętą kartę. W tym celu należy przejść do sekcji Moje dane w swoim profilu na stronie doladowania.orange.pl. 
Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama