Paznokcie na święta
Canva.com

Jak wykonać świąteczny manicure?

Zarówno świąteczny manicure, jak i ubranie wprawiają nas w świąteczny nastrój. W tym sezonie szczególną popularnością cieszą się wzorki na paznokciach z motywem świątecznym czy zimowym.
Reklama

Jeżeli nie przepadasz za tego rodzaju ozdobami możesz pomalować paznokcie w kolorystyce charakterystycznej dla świąt bożonarodzeniowych i zimy, tj. czerwieni, zieleni czy błękitu i bieli. Manicure możemy dodatkowo podkreślić złotym bądź srebrnym brokatem.

Jakie wzorki wybrać?

Paznokcie na święta
Canva.com

Świąteczny manicure to ważne dopełnienie wigilijnej oraz bożonarodzeniowej stylizacji. Absolutnym hitem w tym sezonie są świąteczne wzorki na paznokciach. Szczególnie popularne są motywy, które kojarzą się ze świętami Bożego Narodzenia, takie jak mikołaje, choinki, renifery, bombki, prezenty czy kokardki. Niemniej popularne są także elementy zimowe, tj. śnieżynki, bałwany czy płatki śniegu. Warto wybrać się do profesjonalnej kosmetyczki, która z pewnością wyczaruje na naszych paznokciach efektowny oraz trwały manicure.

Reklama

Jeżeli kosmetyczka w okolicy nie ma już wolnych miejsc, do świątecznego manicure możesz wykorzystać naklejki na paznokcie z gotowymi wzorami, które są bardzo łatwe w użyciu.

Osoby, które uważają, że świąteczne motywy są tandetne i kiczowate mogą zdecydować się na paznokcie pomalowane w kolorach typowych dla zimy i świąt bożonarodzeniowych, czyli w czerwieni, zieleni, bieli, granacie i błękicie. Można także łączyć ze sobą te kolory, np. granatowy z bielą czy zielony z czerwonym. Modne są również brokatowe akcenty, szczególnie w kolorze srebrnym bądź złotym.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama