Pieczona owsianka
Canva.com

Jak zrobić pyszną, pieczoną owsiankę z sezonowymi owocami?

Pieczona owsianka to śniadaniowy hit w ostatnich latach wśród osób, które lubią być fit przez cały rok i jednocześnie chcą jeść smacznie i kolorowo. Przygotujmy dziś pyszną owsiankę zapiekaną z sezonowymi owocami. Wybór jest ogromny!
Reklama

Prosty i szybki przepis na pyszną owsiankę z owocami

Pieczona owsianka
Canva.com

Pieczona owsianka to propozycja, którą możecie śmiało przygotować na poranne, energetyczne śniadanie, które doda wam sił albo deser po obiedzie. Pieczoną owsiankę można zjeść na ciepło oraz na zimno, a warianty smakowe są wręcz niezliczone.

Teraz w lecie możecie ją zrobić, np. z jabłkami, gruszkami, śliwkami, malinami, borówkami, czy truskawkami.

Reklama

Każde połączenie owoców z owsianką będzie przyjemnością dla waszych kubków smakowych. Do owsianki możemy dodać garść chrupiących orzechów albo nasion, np. słonecznika, czy dyni.

Pieczona owsianka
Canva.com
Dziś wspólnie przygotujemy pieczoną owsiankę na dużej blaszce/ Wymieszajmy płatki owsiane z mlekiem oraz miodem, np. lipowym lub wielokwiatowym. Do całości dodajemy pokrojone owoce i wylewamy do foremki. My często do owsianki zapiekanej dodajemy także kakao, które podkręca czekoladowy smak. W zaledwie 30 minut otrzymacie pyszne danie, którym możecie podzielić się z bliskimi.
Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama