Krem BB
Canva.com

Krem BB - przyjaciel kobiet. Już nigdy nie kupisz ciężkiego fluidu

Masz już serdecznie dość tych wszystkich ciężkich podkładów, pod którymi twoja skóra totalnie nie oddycha? Chciałabyś z nich zrezygnować, ale jednocześnie nie potrafisz tego zrobić, bo gdybyś pozostawiła skórę samą sobie, wszyscy dostrzegliby jej liczne niedoskonałości. Istnieje na szczęście świetne rozwiązanie dla twojego problemu. Są nim kosmetyki koreańskie. A dokładniej jeden kosmetyk, czyli krem Beauty Balm, nazywany skrótem BB.
Reklama

Co to jest BB?

To właśnie za sprawą spopularyzowania koreańskiej pielęgnacji kremy BB dotarły do Polski. A nie są one wcale takie zwyczajne. Są odmianą kosmetyku, którego nigdy wcześniej nie było na rynku. Pewnie już o nich słyszałaś i być może nawet miałaś okazję je kiedyś przetestować, ale czy aby na pewno wiesz, czym właściwie są te produkty? Kremy BB to na pewno nie zwykłe fluidy. One są bowiem mieszanką podkładów i preparatów pielęgnacyjnych. Łączą właściwości dwóch odmiennych kosmetyków i zamykają je w swojej nowoczesnej formule. Dobry krem bb może sprawić, że już nigdy więcej nie zechcesz wrócić do stosowania klasycznych podkładów. A to tylko dobrze wpłynie na twoją skórę. Jeżeli bowiem dzień w dzień zatykasz ją grubymi warstwami makijażu, nie możesz liczyć na to, że pozbędziesz się niedoskonałości.

Zalety kremu BB

Czas omówić sobie kilka zalet tego wielofunkcyjnego produktu. Pierwszą z nich jest to, że krem bb idealnie dopasowuje się do skóry.

Reklama

Po prostu się w nią wtapia. Łączy się z jej naturalnym kolorytem, lekko go tylko wyrównując lub nadając mu większej promienności. Pomimo swojej delikatnej formuły i konsystencji ma on zdolność do przykrywania niedoskonałości. Nie poradzi sobie co prawda z jakimiś bardzo dużymi wykwitami czy starymi bliznami, ale zamaskuje mniejsze wypryski, a przynajmniej zmniejszy ich widoczność. Najważniejsze jest jednak to, że kremy BB będą cię upiększać, jednocześnie dbając o kondycję twojej skóry. Zapewnią jej pełne nawilżenie, nie zatykając jej porów. Twoja skóra pod takim kremem BB będzie spokojnie oddychać.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama