Kurtka czy płaszcz na jesień - co wybrać

Lubisz lata 90. i retro? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

Nawet jeśli w Twojej szafie występują już pewne kurtki wiosenne, które wciąż nadają się do noszenia, absolutnie nie powinnaś zabierać sobie szansy na uzupełnienie ich jeszcze jednym ciekawym okryciem. Trendy się przecież zmieniają, więc w tym roku będziemy nosić inne katany czy ramoneski niżeli rok temu lub dwa lata temu.
Reklama

Popatrz więc, jakie modne kurtki wiosna proponują Ci światowej sławy projektanci, którym na pewno nie można odmówić ani znajomości trendów, ani wyczucia stylu, ani niesamowitej naturalnej kreatywności.

Wraca moda na lata dziewięćdziesiąte.

Jeżeli przepadasz za stylistyką retro, będziesz wprost zachwycona tymi wszystkimi starodawnymi modelami, które były noszone przez kobiety dwadzieścia i trzydzieści lat temu. Projektanci zaprezentują nową odsłonę wygodnych kangurek, czyli kurtek przypominających sportowe lekkie bluzy, których charakterystycznymi elementami są duży kaptur oraz równie duża kieszeń występująca z przodu. Sportowy klimat zostanie wprowadzony dodatkowo przez kurtki wykonywane z ortalionu. Co prawda jeszcze do niedawna były one uznawane za coś kiczowatego, ale możesz być pewna, że już za parę miesięcy sama będziesz je nosić, bo wszyscy zainteresowani modą zaczną to robić!

Reklama

Jakie kolory kurtek w 2023 będą modne?

Niektóre modne kurtki wiosenne wyróżniają się natomiast nie tyle krojem czy materiałem wykonania, co wyłącznie swoim kolorem. Projektanci przekonują przede wszystkim do noszenia czerwieni, która wprost idealnie podkreśla typowo kobiecą urodę, dodaje wdzięku, a jednocześnie wprowadza do stylizacji nieco szykownej elegancji. Czerwień może być mocna i energetyczna albo też bardziej stonowana, ciemniejsza lub tak jasna, iż niemalże biała. Tej wiosny dosłownie wszystkie jej odcienie będą na topie, ale to dobrze, bo zwiększa to twoje szanse na zgranie czerwonej kolorystyki z posiadanym typem urody.

Trendy na pewno nigdy nie powinny być traktowane zbyt dosłownie, ale możesz zawsze wyciągać z nich to, co akurat przypadnie ci do gustu. Baw się modą i korzystaj z różnorodnych propozycji projektantów. Nie bój się przy tym wybierać takich rzeczy, których jeszcze kilka lat temu na pewno byś na siebie nie założyła.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama