Na dywanie w jasnym pokoju pracuje automatyczny odkurzacz iRobot, widoczna ręka trzymająca pilota
Materiał partnera

Odkurzacze iRobot odmienią Twoje domowe porządki!

Czystość w mieszkaniu to coś, co ceni każdy z nas. Jednak w natłoku codziennych obowiązków i pracy utrzymanie porządku w domu nie zawsze jest takie łatwe. Warto zastanowić się nad drobną pomocą – inteligentnym odkurzaczem iRobot, dzięki któremu szybko odstawisz zwykły odkurzacz w kąt!
Reklama

Dlaczego warto zainwestować w zakup robota sprzątającego?

Urządzenie iRobot świetnie sprawdza się na różnego rodzaju powierzchniach – panelach, dywanach, płytkach. Dzięki kompaktowym wymiarom sprząta nawet w trudno dostępnych miejscach: pod szafkami czy kanapą. Większość urządzeń ma wbudowane czujniki podczerwieni, dlatego odkurzacze iRobot są w stanie ominąć każdą przeszkodę.

Inteligentny iRobot wyłapuje nawet najdrobniejszy kurz! Urządzenie nie tylko odkurzy podłogę, ale również umyje – wiele modeli wyposażono dodatkowo w funkcję mopowania. Korzystanie z iRobot to:

  • oszczędność czasu i siły, 

  • dokładne sprzątanie, nawet pod niskimi meblami, 

  • cicha, dokładna praca, również przy narożnikach, 

  • mały rozmiar – w przeciwieństwie do standardowych odkurzaczy, iRobot jest kompaktowy.

Reklama

Co jakiś czas trzeba opróżnić pojemnik na nieczystości, choć wiele modeli wyposażonych jest w funkcję samodzielnego czyszczenia zbiornika. Inwestycja w iRobot szybko się zwraca, ponieważ jest to zakup na długie lata. 

Jak działa robot iRobot?

Robot sprzątający to sprzęt składający się z odkurzacza i stacji ładującej/dokującej. Od zwykłego odkurzacza różni się tym, że jest całkowicie samodzielny i działa bezprzewodowo. Sprząta na podstawie wyznaczonej trasy, którą można wcześniej zaprogramować. Przy niskim stanie baterii urządzenie samodzielnie kieruje się do stacji ładującej. Pod względem konstrukcji większość sprzętów jest do siebie podobna – mają turbinę ssącą, szczotkę centralną oraz jedną lub dwie szczotki boczne, które przenoszą brud do pojemnika.

Jakie zalety ma iRobot?

Jedną z największych zalet iRobot jest całkowita automatyzacja procesu sprzątania.

Reklama

Urządzenie pracuje samodzielnie – podczas gdy Ty będziesz zajęty innymi sprawami, odkurzacz dokładnie posprząta cały dom! To duża wygoda i oszczędność czasu. Wiele modeli można zintegrować z aplikacją na smartfonie. Pozwoli Ci to na uruchomienie go, nawet gdy będziesz poza domem!

Kolejnym plusem jest wbudowany filtr, który wychwytuje kurz i alergeny. iRobot jest świetnym wyborem dla alergików – osób uczulonych na sierść, kurz czy roztocza. To niezastąpiony pomocnik sprzątania również dla osób, które mają w domu pupila. Dzięki iRobot możesz raz na zawsze pożegnać się z zalegającą sierścią na podłodze i dywanie. Zaawansowany system filtracji wyłapuje brud i alergeny.

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie odkurzacza?

Decydując się na zakup, warto wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak:

Reklama
  • pojemność zbiornika,

  • dodatkowe funkcje (mopowanie, regulacja mocy),

  • sposób nawigowania i czujniki (żyroskop, kamera, laser),

  • opcja mapowania przestrzeni

  • możliwość połączenia z aplikacją w smartfonie

  • mechanizmy sprzątające (szczotka główna, rodzaje wałków, szczotki boczne).

Moc w tego typu odkurzaczach powinna wynosić od 2000 do 3000 Pa. To właśnie od siły ssania zależy to, jak robot poradzi sobie z większymi zabrudzeniami czy sierścią zwierząt na dywanach. Duża moc wpływa na większą efektywność i skuteczność sprzątania. 

Wybierz swój model iRobot w Neonet!

W Neonet znajdziesz duży wybór robotów sprzątających iRobot. Nie czekaj dłużej i już teraz sprawdź ofertę marki i ciesz się idealnie czystym domem bez wysiłku!

Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama