Mały prezent dla 3-latka na Dzień Dziecka.
Canva

Prezent dla 3-latka na Dzień Dziecka? Zobacz, co kupić!

Zastanawiasz się, jaki upominek (a może coś większego), będzie idealny dla malucha z okazji jego święta? Szukasz inspiracji? Sprawdź, jaki prezent dla 3-latka będzie najlepszy. Na pewno uda Ci się wybrać coś wspaniałego. Przekonaj się, jakie to proste i ruszaj na zakupowe łowy. Dziecko na pewno będzie zachwycone!
Reklama

Prezent dla 3-latka na Dzień Dziecka — co jest najważniejsze?

Nieistotne jest, za jaką kwotę wybierzesz prezent. I za mniejsze pieniądze możesz znaleźć coś ciekawego. Spokojnie zastanów się, jaki masz budżet i pomyśl, czy wiesz coś o zainteresowaniach dziecka, które chcesz obdarować.

Jeśli wiesz, że szczególnie lubi jakąś bajkę, zwierzę, lub typ pojazdów (na przykład koparki), możesz poszukać podarunku z takim motywem.

Trzylatek bawi się klockami, które dostał na Dzień Dziecka.
Canva

Lista prezentów dla 3-latka na Dzień Dziecka

Poniżej wypisane są upominki w różnych przedziałach cenowych.

Reklama

Oczywiście wiele rzeczy można kupić również w mniejszej lub większej wersji. Z pewnością znajdziesz coś, co nie uszczupli Twojego budżetu.

  • Rowerek biegowy — trzylatek to już całkiem spore dziecko, z łatwością będzie korzystało z takiego pojazdu i da mu to dużo radości. Koniecznie pamiętaj o tym, żeby do rowerka dołączyć kask, żeby jazda była bezpieczna.
  • Hulajnoga — to też dobre rozwiązanie dla takiego malucha. Dzieci uwielbiają jeździć na hulajnogach. Tu oczywiście również musisz pamiętać o kasku.
  • Tory i pociąg — zabawka na długie godziny. Drewniane tory i wagoniki to coś, co można kupić w kilku sztukach, lub w większym zestawie.
  • Pojazdy i figurki — zabawki, na które panuje prawdziwy szał, zawłaszcza, jeśli nawiązują do jakiś konkretnych bajek, które dziecko lubi oglądać.
  • Układanki magnetyczne — można tworzyć z nich piękne kompozycje albo po prostu starać się odwzorować jakiś obrazek. Dzieci bardzo lubią tę formę rozrywki.
  • Puzzle — tak, zwykłe, tradycyjne. Świetne ćwiczenie cierpliwości i małych paluszków.
  • Książeczki — mogą być zarówno z twardymi, kartonowymi stronami, jak i miękkimi kartkami. Ciekawym rozwiązaniem są ruchome elementy i otwierane okienka.
  • Zestaw do rysowania — to mogą być kredki lub farby i jakieś kartki. Do takiego prezentu dobrze też dołączyć specjalny fartuszek, który pozwoli uchronić dziecko przed zabrudzeniem.
  • Ciastolina — w zależności od budżetu, możesz sprezentować samą masę, lub cały duży zestaw pełen foremek i przyrządów do krojenia, wałkowania.
Reklama
Autor - Izabella Gaudyńska
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
i.gaudynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Następny artykuł
Reklama
Reklama
Reklama