Prezent na roczek
Canva.com

Prezent dla chłopca na roczek. Co sprawi radość maluchowi i rodzicom?

Pierwsze urodziny synka, wnuczka, czy też siostrzeńca lub bratanka to nie lada wydarzenie. To wspaniała okazja do rodzinnego świętowania i obdarowania malucha prezentami. Z pewnością jednak nie łatwo o pomysł na prezent z okazji pierwszych urodzin! Co się sprawi radość takiemu maluchowi?
Reklama

Wybór okazuje się całkiem spory. Dostępnych jest wiele zabawek edukacyjnych, których dodatkową wartością jest wspieranie rozwoju poprzez zabawę. Sprawdźcie zatem 5 pomysłów na prezent dla rocznego chłopca.

Top 5 prezentów dla chłopca na roczek.

Tor samochodowy.

Roczni chłopcy chętnie już sięgają po auta zabawkowe. Kolorowy, zakręcony tor do jazdy samochodzikami z pewnością uświetni zabawę. Taki prezent to marzenie maluchów. Niektóre modele można dowolnie rozbudowywać, dzięki czemu zabawa nigdy się nie znudzi.

Pchacz edukacyjny.

Dziecko
Canva.com

To świetna, wielofunkcyjna zabawka, która nie tylko może wspomagać naukę chodzenia, ale pobudzać również zmysły malucha i wspierać jego rozwój sensoryczny. Wszytko dzięki bogatym elementom wbudowanym, które mogą się poruszać, wydawać dźwięki, czy też stanowić układanki.

Lego duplo, wciąż jest bardzo pożądaną i lubianą zabawką.

Świetnie pobudza wyobraźnie i pozytywnie wpływa na rozwój motoryczny i sensoryczny. Klocki lego gwarantują długą i wciągająca zabawę, przy której dziecko się koncentruje i wycisza.

Namiot TIPI, czyli modny element aranżacji pokoju.

Dla dziecka będzie stanowił własny azyl i miejsce dla chwil relaksu, odpoczynku lub zabawy.

Reklama

Namioty dostępne są w wielu kolorach i motywach zdobniczych, dzięki czemu można idealny znaleźć dla każdego dziecka.

Tablica manipulacyjna.

Może być przytwierdzona do ściany lub przenośna. Jest pełna kolorów, kształtów i dźwięków! Dzieje się na niej naprawdę sporo, zatem nie ma mowy o nudnej zabawie. Taki produkt rozjaśnia funkcje poznawcze dziecka i wzmacnia jego rozwój sensoryczny.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama