Mężczyzna daje kobiecie prezent na walentynki - serce.
Canva

Prezent na walentynki dla niej - 9 wypróbowanych pomysłów

Jednym ze sposobów okazywania miłości jest uszczęśliwianie bliskiej osoby prezentami. Walentynki to doskonała okazja, żeby obdarować ukochaną upominkiem. Tylko co wybrać? Jaki prezent na walentynki dla niej będzie najlepszy? Sprawdź przygotowane niżej propozycje, a na pewno znajdziesz coś, co zachwyci Twoją partnerkę!
Reklama

Prezent na walentynki dla niej — lista 9 propozycji

Czasem ciężko wybrać coś odpowiedniego dla bliskiej osoby, w głowie pojawia się pustka i ciężko zdecydować się na idealny upominek. Ba, czasem w ogóle brak jakichkolwiek pomysłów. Dlatego poniżej spisana jest lista konkretnych rzeczy, z których można wybrać to, co najlepiej się sprawdzi.

Prezent na walentynki leży w pościeli.
Canva
  1. Portfel — zaskocz ją... praktycznością. Elegancki i przydany prezent zachwyci niejedną kobietą. Koniecznie dopasuj go do jej gustu i pamiętaj, że wcale nie musi być czarny. Równie dobrze sprawdzi się coś kolorowego.
  2. Ozdobna butelka na wodę — oczywiście nie jakaś zwykła, a sprawdzona i porządnie wykonana. Picie wody to bardzo ważny nawyk. Pomóż o niego zadbać swojej partnerce.
  3. Kieszonkowe lusterko — coś, co zawsze się przyda. Niewielki drobiazg, który łatwo schować i zabrać ze sobą wszędzie. Dostępne są różne wzory i kolory.
  4. Biżuteria — ponadczasowy prezent, który prawie zawsze się sprawdzi. To może być bransoletka, wisiorek, kolczyki. Dobrą opcją jest też grawer z jakąś romantyczną wiadomością.
  5. Zegarek — upominek zbliżony do biżuterii, za to o wiele praktyczniejszy. Dostępne są różne modele, dlatego na pewno uda się znaleźć coś idealnego.
  6. Bielizna — oczywiście musi być dobrana do stylu ukochanej. Może być seksowna albo romantyczna, czy nawet... sportowa. Ważne, żeby zachwyciła Twoją partnerkę.
  7. Kubek termiczny — dzięki temu zawsze będzie mogła mieć przy sobie ciepłą kawę albo herbatę. Odpowiedni design na pewno ją zachwyci.
  8. Romantyczna kolacja — najlepiej, gdyby to była niespodzianka. Jeśli nie potrafisz gotować, nic straconego, zawsze możesz zamówić gotowe jedzenie do domu.
  9. Wspólne zdjęcie — oczywiście w jakiejś ładnej ramce.
Miś trzyma kwiaty i serce w prezencie na walentynki.
Canva

Prezent na walentynki dla niej — wybierz coś wyjątkowego

Pamiętaj, żeby zwracać uwagę na to, co lubi Twoja partnerka. Jeśli nie nosi biżuterii, kupienie bransoletki nie będzie najlepszym pomysłem. Tak samo kubek termiczny, jeśli ma zwyczaj pić samą wodę albo koktajle. Jeśli akurat jest na diecie, nie zamawiaj jej pizzy na kolację.

Reklama
Autor - Izabella Gaudyńska
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
i.gaudynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama