Kobieta i mężczyzna mają splecione palce wskazujące, na których mają tatuaże kotwicy
pexels.com

Randki w ciemno na Tinderze, czyli nowa funkcjonalność aplikacji

Wiele osób uważa, że dzisiejszy świat jest zbyt powierzchowny, a ludzie dobierają się w pary głównie ze względu na wygląd. Tinder wychodzi im naprzeciw, udostępniając nową funkcjonalność, czyli randki w ciemno. Użytkownicy najpierw będą rozmawiać, a dopiero później zobaczą swoje zdjęcia.
Reklama

Randki w ciemno

Świat dynamicznie się zmienia i gna do przodu. Poznawanie potencjalnej drugiej połówki opiera się na przesunięciu palcem w lewo lub w prawo. To, czy konkretna osoba da szansę tej drugiej często zależy od tego, jak wygląda na zdjęciu. Wiele osób sprzeciwia się temu. Chcą najpierw zainteresować się wnętrzem i dopiero później ocenić wygląd.

Tinder z nową funkcjonalnością

Tinder wychodzi naprzeciw ich potrzebom. Wprowadza nową, dobrowolną funkcję. To idealna opcja dla osób, które szukają w aplikacji prawdziwej miłości. W oficjalnym komunikacie prasowym aplikacji możemy przeczytać:

To doświadczenie odzwierciedla zwyczaje randkowe generacji Z, która ceni sobie autentyczność, a także odczuwa nostalgię za latami 90. i erą przed pojawieniem się smartfonów
Kobieta i mężczyzna trzymają się za ręce, wokół nich są lampki choinkowe
pexels.com
Reklama

Tinder Blind Date umożliwi czatowanie z konkretną osobą, zanim zobaczymy jej zdjęcie. Użytkownicy będą musieli odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących m.in. ich życia. To właśnie na tej podstawie inne osoby będą decydować o tym, czy chcą ze sobą porozmawiać.

Większa liczba połączeń

Z testów Tindera wynika, że dzięki nowej funkcjonalności pojawiło się aż 40% więcej połączeń w pary, niż w przypadku, kiedy poszczególne osoby decydowały tylko na podstawie fotografii.

Póki co randki w ciemno można prowadzić tylko w Stanach Zjednoczonych, jednak już niebawem mają się pojawić również w innych krajach.

Reklama
Autor - Klaudia Woźniak
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
k.pieszczynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama