Samotna kobieta bierze kąpiel w walentynki i pije kawę. Widać kwiaty.
Canva

Walentynki w pojedynkę? Tak! Będzie obłędnie, wyjątkowo! Wiesz, dlaczego?

Wszędzie różowe serduszka, kwiaty, czekoladki. Próbujesz udawać, że Cię to nie obchodzi, że to tylko komercyjne święto. Chociaż tak naprawdę lubisz kwiaty i czekoladki. Samotne walentynki to nic złego! Spraw, że ten dzień będzie wyjątkowy!
Reklama

Samotne walentynki — kup sobie prezent

Najlepiej, zrób to już teraz, niech na Ciebie czeka. Zapakowany, wyjątkowy. Możesz odliczać czas, aż w końcu go otworzysz. Naprawdę, nikt nie powiedział, że możemy kupować rzeczy tylko dla innych

Relaksacyjna kąpiel

W walentynki przygotuj sobie domowe spa, maseczki na twarz i włosy, jakiś balsam do ciała, kąpiel w panie, świeczki. Odpręż się i odpocznij. To będzie Twój dzień na złapanie oddechu.

Samotne walentynki — seksowna bielizna i niesamowite ciuchy

Nie od dziś wiadomo, że odpowiedni ubiór poprawia nastrój. Nie ubierasz się dla kogoś, tylko dla siebie. Załóż to, co sprawi Ci przyjemność, w czym będziesz się czuć pewnie i pięknie.

Czerwony prezent i róże w tle na walentynki.
Canva

Zjedz coś pysznego

Reklama

Nakryj do stołu, zapal świeczki, połóż dekoracyjne serwetki. Jeśli lubisz gotować, przygotuj jakieś wyjątkowe danie, jeśli nie, po prostu coś zamów.

Samotne walentynki — film, książka, coś, co lubisz!

Rozplanuj sobie czas, zastanów się wcześniej, co masz ochotę obejrzeć lub przeczytać w tym dniu. Przygotuj popcorn, jakiegoś drinka i usiądź wygodnie na kanapie.

Dekoracje i kwiaty

Owszem, miło jest dostać kwiaty. Jednak jeszcze przyjemniej mieć kwiaty w mieszkaniu, kup je sobie wcześniej, udekoruj miejsce, gdzie będziesz spędzać czas.

Samotne walentynki — zaplanuj cały dzień wcześniej

To może być wyjątkowy czas. Zaplanuj wszystko wcześniej, kup jedzenie lub zamów. Zadbaj o to, żebyś już od rana czuła się wyjątkowa. Na pewno zapamiętasz ten dzień na długo!

Reklama
Autor - Izabella Gaudyńska
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
i.gaudynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama