serduszko na książcę
Zdjęcie ilustracyjne pixabay

2 wyjątkowe książki dla nastolatki na Walentynki. Lekkie, przyjemne i ciekawe

W naszym zestawieniu znajdziesz dwie książki z motywem silnej i niezależnej nastolatki, które kochają sport i to, co robią. Świetnie sprawdzą się dla tych dziewczyn, które uwielbiają różnego rodzaju sporty. Dzięki tym książkom pokażesz swojej dziewczynie, że jest wspaniałą na swój sposób oraz pokażesz jej jak wiele dla Ciebie znaczy.
Reklama

Practice girl - Estelle Laure

Jo Beckett jest nazywana „dziewczyną do trenowania” i ta etykieta prześladuję dziewczynę, przez większość jej nastoletniego życia. A Jo pragnie tylko jednego - prawdziwej miłości i mimo tego, że umawiała się już z wieloma chłopakami, to żaden z nie chciał zawiązać z nią związku na poważnie.

Dziewczyna nie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, skoro na randkach robiła wszystko, na co było ją stać. Jo dowie się więcej o sobie od swoich byłych i najlepszej przyjaciółki niż od samej siebie.

“Practice girl” Estelle Laure to książka świetna jako prezent na walentynki dla nastolatki, ponieważ przedstawia nastoletnie życie dziewczyny, która pragnie tylko jednego - miłości, lecz nie wiedziała, że bycie w związku będzie stanowiło dla niej takie trudne wyzwanie.

Dobrze zagrane - Anna Ryś

Patrycja, przeprowadzając się do nowego miasta, nie wiedziała, że będzie musiała porzucić również swój ulubiony sport, którym jest piłka nożna. W nowej miejscowości jest tylko klub piłkarski, który przyjmuję do siebie chłopców, a Pati musi grać samotnie.

Reklama

Lecz dziewczyna wymyśliła plan, dzięki, któremu będzie mogła dostać się do klubu piłkarskiego KS Torpeda. Pati wymyśliła, że będzie przebierać się w chłopaka i w ten oto prosty sposób, i również dzięki pomocy przyjaciółek, Patrycja zamienia się w Pawła. Lecz kiedy treningi się kończą Pati nie chce, aby ktoś pomylił ją przypadkiem z Pawłem, zmienia się, niczym łabędzi, w piękną kobietę. Od teraz nastolatka będzie musiała prowadzić podwójne życie, a jak wiadomo, każde kłamstwo ma krótkie nogi.

„Dobrze zagrane” Anny Ryś, to obyczajówka idealna na walentynki, przy której można się i pośmiać oraz wzruszyć.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama