Bombonierka
Canva.com

Słodkie prezenty na Dzień Babci. Uśmiech gwarantowany!

Babcie przeważnie nie oczekują od swoich wnuków czy wnuczek nie wiadomo jak skomplikowanych, wymyślnych czy drogich prezentów. Chcą tylko, by najbliższe im osoby pamiętały o różnych uroczystościach i pamiętały o tym, że tę babcię mają i że czasami wypadałoby się do niej odezwać, zapytać, co u niej słychać i wykazać się szczerym zainteresowaniem jej osobą.
Reklama

Słodkie prezenty na dzień babci czasami wyrażają jednak znacznie więcej niż same słowa.

Nie są one drogie, a sprawdzają się absolutnie zawsze, bo kto jak kto, ale babcie zwykle przepadają za łakociami, które potrafią przechowywać w swoich zamykanych szafkach i ukrytych skrytkach, by potem zawsze wyciągać je na różne specjalne okazje.

Zwykłe czekoladowe bombonierki, którymi każdy zdążył się już w życiu najeść, lepiej jednak zastąpić upominkami słodkimi, aczkolwiek personalizowanymi, które zostaną wykonane specjalnie z myślą o tej jednej konkretnej babci. Czekoladowy telegram może przekazać jej wyrazy miłości. Wśród pojedynczych pralinek umieszczonych w eleganckim pudełku może zagościć imię babci albo nawet krótkie życzenia, które zostaną ułożone z literek pokrywających wierzchnią warstwę czekoladek.

Reklama

Napisy tworzone są oczywiście z elementów w pełni jadalnych, stanowiących po prostu stałą część słodkiego wyrobu. Personalizowane prezenty zazwyczaj od razu są też odpowiednio opakowywane, dzięki czemu wystarczy je zamówić, by otrzymać gotowy prezent, który z wielką przyjemnością można będzie podarować swojej babci.

Słodki prezent na dzień babci równie dobrze można też przygotować... samemu.

Bombonierka
Canva.com

Choć oczywiście w takim przypadku trzeba będzie włożyć w niego nieco więcej pracy i czasu. Czy jednak warto to zrobić? Zdecydowanie, bo każda babcia na pewno doceni to, że jej wnuk czy wnuczka postarali się o to, by przygotować dla niej coś specjalnego, nawet jeśli będzie to po prostu zwykły śmietankowy tort albo babeczki czekoladowe.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama