Dzień babci
Canva.com,

13 pomysłów na prezent na Dzień Babci. Spraw, aby ten dzień był wyjątkowy!

Bliskie nam osoby chętnie obdarowujemy różnego rodzaju drobiazgami i upominkami od serca. Chcemy sprawić im radość. Czasami stawiamy na drobną ozdobę, która będzie mówić o łączącej nas relacji. Kiedy indziej postawimy na bardziej praktyczny podarunek. Możliwości jest naprawdę sporo. A co warto podarować babci?
Reklama

Album na zdjęcia, czyli zachowane chwile

Własnoręcznie wykonywane prezenty przeważnie wywołują wiele pozytywnych emocji, a przy tym pozostają z człowiekiem na dłużej. Dlatego wspaniałym pomysłem na prezent dla babci jest album ze zdjęciami jej rodziny, a szczególnie wnuków czy prawnuków.

Wybierzmy najlepsze zdjęcia ze swojej kolekcji i stwórzmy taki album. Alternatywą jest także fotoksiążka, w której będziemy mogli dowolnie układać kompozycję, a do tego dołączyć miłe słowa.

Poduszka, czyli wygoda i komfort

Dzień babci
Canva.com

Każdy zasługuje na odpoczynek, a babcia to w szczególności.

Reklama

Po całym dniu na nogach – od chodzenia po sklepach po wizyty u wnuków – może być trochę zmęczona. Przyda się jej możliwość odpoczynku. Poduszka to dobry pomysł na prezent. Jeszcze w połączeniu z ulubionym fotelem doskonale spełni swoją funkcję.

Książka, czyli sposób na długi wieczór

Babcie w różny sposób spędzają wolny czas. Niektóre z nich uwielbiają w tym czasie siedzieć w ulubionym fotelu z nową książką. Warto zatem uzupełnić jej biblioteczkę o kolejną pozycję, która mogłaby się jej rzeczywiście spodobać. A jeśli przepada za gotowaniem, możemy jej sprawić nową książkę kucharską pełną ciekawych eksperymentów kulinarnych.

Biżuteria, czyli piękno w każdym wieku

Nawet babcia czasami gdzieś wychodzi i chce jak najlepiej się prezentować. Warto sprawdzić, za czym przepada. Za naszyjnikami? Pierścionkami? Można poszukać czegoś, co będzie w jej stylu, a jednocześnie nawiąże do naszej relacji z nią.

Reklama

Kubek, czyli praktyczny i ładny

To już niemalże tradycja świąteczna. Czy wyobrażamy sobie, by nie podarować swojej babci pięknego kubka z odpowiednim napisem lub zdjęciem? Obecnie znajdziemy ogrom możliwości, co pozwoli nam jeszcze lepiej dostosować to do potrzeb swojej starowinki. Na pewno chętnie będzie piła herbatę lub kawę w takim kubku od wnuczka.

Masaż relaksacyjny, czyli chwili wytchnienia

Pomysł na prezent dla babci może być też bardziej niecodzienny. Wiemy, że wiek starszy to czas, gdy ludzie mierzą się z różnymi problemami ciała, w tym bólem. Dlatego masaż relaksacyjny może być dla babci dobrym sposobem na przynajmniej chwilowe pozbycie się bólu. A po masażu można ją zabrać na wspólne posiedzenie przy kawie i ciastku.

Inne propozycje

Reklama

Oczywiście istnieje jeszcze ogrom innych możliwości tego, co możemy podarować naszej babci, jak choćby:

  • Zestaw herbat lub kaw
  • Ciśnieniomierz
  • Robot sprzątający
  • Sokownik
  • Zegar
  • Kapcie
  • Pulsoksymetr
  • Oraz wiele innych.

Najwięcej zależy od tego, za czym nasza babcia przepada. Może ma szczególne zainteresowania, które możemy wykorzystać podczas wyboru odpowiedniego prezentu dla niej? Z pewnością trafimy na wiele ciekawych propozycji, które przykują naszą uwagę.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama