Upięcie ślubne z diademem
Canva.com

Te fryzury będą doskonale wyglądać na sesji ślubnej. Największe hity sezonu!

Planujecie śłub w 2022 roku? Gratulujemy! Przygotowałyśmy dla was kilka propozycji upięć ślubnych, które będą ładnie prezentować się na ślubnej sesji zdjęciowej. Te hitowe stylizacje włosów możecie zobaczyć na profilach popularnych celebrytek, influencerek oraz zagranicznych gwiazd.
Reklama

Wiele kobiet marzy o romantycznej sesji zdjęciowej ze swoim ukochanym tuż po ślubie. To duże wyzwanie, ponieważ musimy przygotować nie tylko piękny, fotograficzny makijaż, ale także odpowiednio ułożyć włosy. Panie często decydują się na fryzury ślubne z welonem lub diademem w sesjach glamour oraz w stylu rustykalnym. Piękny welon dodaje aury tajemniczości i sprawia, że twarz panny młodej jest bardziej atrakcyjna na zdjęciach.

Długie i krótkie włosy

Posiadaczki długich włosów zawsze mają wiele możliwości, by ładnie upiąć włosy na sesję ślubną.

Reklama

Idealnie sprawdzają się oczywiście klasyczne, eleganckie koki, a także nowoczesne warkocze z ładną biżuterią. Błyszczące spinki do warkocza są absolutnym hitem na wesele 2022.

Delikatne fale i loki na ślub
Canva.com

Kobiety, które mają krótkie włosy mogą zaprezentować się w stylowym bobie, pixie, eleganckich lokach lub falach. Coraz częściej na salony wracają także fryzury retro - niski kok zawinięty na zewnątrz z asymetryczną falą koło ucha, fale formowane na żelu i glam fale.

Reklama
Fale i loki na wesele i ślub
Canva.com

Warkocze - hit ostatnich sezonów

W 2022 roku największym przebojem na sesjach ślubnych z pewnością będzie stylowy i nowoczesny warkocz. Kluczem do stworzenia idealnej fryzury będzie delikatne podniesienie fryzury oraz dobieranie pasm włosów w taki sposób, aby nabrały naturalnej objętości bez nadmiernego stosowania lakieru do włosów. Jeśli wasza sesja ślubna będzie w stylu rustykalnym, to możecie zdecydować się na warkocz dobierany, nazywany także warkoczem francuskim.

Reklama

To bardzo trwała i elegancka stylizacja, w którą możemy wpleść, np. świeże kwiaty lub błyszczące dodatki.

Warkocze w stylu rustykalnym
Canva.com

Klasyczne fale i loki

Stworzenie pięknej i zarazem trwałej stylizacji z lokami lub falami w roli głównej to bardzo duże wyzwanie dla każdego fryzjera. Zdecydowanie przed sesją ślubną powinnyśmy się wybrać na fryzurę próbną, ponieważ nie każdej kobiecie będą pasować efektowne loki spiralki, czy hollywoodzkie fale. Wiele zależy od kształtu naszej twarzy oraz całej stylizacji sukni ślubnej.

Reklama

Panie coraz chętniej decydują się także na finger waves, czyli fale na mokro.

Kwiaty w ślubnych upięciach
Canva.com

Grzywka w lekkiej stylizacji

Kobiety, które mają grzywkę kończącą się nad brwiami i długie włosy mogą stworzyć delikatną oraz lekką stylizację. Wystarczy, że zostawimy rozpuszczone, pofalowane włosy i dodamy świeże kwiaty tuż obok ucha. To cudowny pomysł na stworzenie rustykalnego looku. Zdecydowanie gorącym trendem w 2022 roku będą sesje ślubne w klimacie romantycznym boho.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama