Ekstremalne prezenty na dzień matki
Canva.com

Top 5 prezentów na Dzień Matki dla miłośniczki wrażeń i adrenaliny

Jeśli wasze mamy uwielbiają odkrywać świat, eksplorować nowe miejsca, dużo podróżują i wciąż czują się młode, pomimo przemijających lat, to mamy dla was kilka świetnych, ekscytujących pomysłów na prezenty na Dzień Matki. Lot balonem, skok spadochronowy, a może przejazd rajdówką - wszystko jest w zasięgu waszej ręki.
Reklama

Prezenty dla mamy - miłośniczki wrażeń

Ekstremalne prezenty na dzień matki
Canva.com

Jednym z oryginalnych prezentów dla mamy, która lubi adrenalinę i nowe wrażenia jest lot balonem. Taki prezent zawsze robi dobre wrażenie na obdarowanej osobie i pozwala na wprowadzenie odrobiny szaleństwa i radości w życiu. Taki prezent możemy podarować w formie dla dwojga. Dzięki temu nasi rodzice będą mogli spędzić miłe popołudnie lub weekend, patrząc na miasto z lotu ptaka.

Kolejnym pomysłem na szalony prezent na dzień matki będzie skok ze spadochronem. To duże wyzwanie dla osób, które nie boją się wysokości i chcą przeżywać nieziemskie emocje. Takie skoki pozwalają na swobodny lot nad miastem przez kilkadziesiąt sekund. To także doskonały pomysł na prezent dla ukochanej lub ukochanego na rocznicę związku, czy ślubu. Jesteśmy przekonani, że obdarowana osoba będzie chciała powtórzyć te doznania.

Pomysły na prezenty dla fanów adrenaliny

Ciekawą propozycją będzie także możliwość przejazdu samochodem rajdowym lub wyścigowym w kontrolowanych, bezpiecznych warunkach.
Reklama
Mamom z pewnością spodoba się także niespodziankowa podróż w nieznane, np. do parku wodnego. Pobyt w aquaparku z licznymi zjeżdżalniami wodnymi pozwoli na odrobinę szaleństwa oraz relaks po ciężkim tygodniu pracy.
Ekstremalne prezenty na dzień matki
Canva.com

Nowym, ciekawym doświadczeniem będzie także voucher na wypad do escape room'u albo na strzelnicę. Dzięki temu nasze mamy będą mogły poćwiczyć sprawność szarych komórek oraz doskonale się bawić, np. z przyjaciółmi lub swoimi dziećmi.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama