Prezent na dzień matki - miłośniczki książek
Canva.com

Top 5 prezentów na Dzień Matki dla miłośniczki książek oraz ebooków

Już pojutrze Dzień Matki. To ostatnia chwila, aby przygotować nieszablonowy podarunek ukochanej mamie. Jeśli wasze mamy uwielbiają czytać i z ogromną przyjemnością oddają się lekturze wieczorami po całym dniu, to mamy dla was kilka pomysłów na prezent.
Reklama

Czytanie jest dobre dla mózgu

Prezent na dzień matki - miłośniczki książek
Canva.com

Każdy prawdziwy mól książkowy uwielbiają prezenty praktyczne i takie, które są jednocześnie funkcjonalne oraz wyrażają bez słów pasję fana książek. Przygotowaliśmy listę 5 nieszablonowych pomysłów na prezenty dla miłośniczki literatury na Dzień Matki.

Pierwszym pomysłem, klasycznym, ale z nutą personalizacji może być kubek ceramiczny lub termiczny z nadrukiem. Możemy na nim umieścić, np. ulubiony cytat z książki mamy lub hasło w stylu: To moja kawa do książki - nie ruszaj po 21.

Reklama

Jesteśmy przekonani, że ulubiona kawa, czy herbata będzie smakować jeszcze lepiej.

Bardzo praktycznym prezentem będzie stojak przygotowany do ustawienia książki do czytania. To wygodne rozwiązanie, np. gdy chcemy czytać i, np. jednocześnie przygotowywać sobie posiłek. Dzięki stojakowi można wygodnie także siedzieć na fotelu lub leżeć na łóżku i w każdej chwili wygodnie sięgnąć po pyszną kawę lub herbatę.

Reklama

Ciekawe prezenty

Prezent na dzień matki - miłośniczki książek
Canva.com

Jeśli wasze mamy lubią czytać na leżąco, to jednym z kreatywnych pomysłów będą okulary pryzmatyczne. Ten gadżet pozwoli na czytanie ulubionej książki lub gazety bez podnoszenia głowy. Okulary pryzmatyczne za pomocą specjalnych soczewek zmieniają kąt padania światła o 90 stopni i dodatkowo gwarantują jasne widzenie.

Reklama

To nowoczesne rozwiązanie pomoże zapomnieć o bólu karku, czy zmęczonym wzroku.

Bardzo praktycznym prezentem będzie także zakup personalizowanej, ekologicznej torby na książki. Torba typu bag shopper sprawdzi się w każdej sytuacji. To idealny gadżet na wyjście do parku, księgarni oraz biblioteki. Warto również zastanowić się nad magnetycznymi zakładkami, które ułatwią czytanie.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama