Tort weselny na słodkim stole
Canva.com

Tort weselny jest już passe? Postaw na słodki stół i zaskocz swoich gości!

Uwielbiacie łamać schematy i wasze wesele będzie dalekie od tradycyjnych zabaw, smaków i obrządków? Dobrze się składa, bo mamy dla was listę kilku pysznych alternatyw dla ogromnego tortu weselnego. Coraz więcej par młodych decyduje się na słodki stół, by zaskoczyć swoich gości niecodziennymi deserami, które z łatwością można zjeść nawet na stojąco.
Reklama

Pyszne smakołyki na słodkim stole

Słodki stół
Canva.com

Słodki stół na weselu może być doskonałą alternatywą dla typowego, tradycyjnego i drogiego tortu weselnego. Dzięki temu nasi Goście będą mogli rozsmakować się w wielu różnych drobnych deserach i poznać nowe propozycje.

Reklama

Najczęściej cukiernicy w restauracjach proponują, aby na słodkim stole pojawiły się pięknie wyeksponowane muffinki. Tort weselny z muffinek to świetny i efektowny pomysł, który z pewnością sprawi, że efekt wow będzie gwarantowany. Dodatkowo, goście mogą z łatwością nakładać sobie pyszne babeczki z kremem na talerzyk, kiedy tylko zechcą.

Wszelkie ciasteczka można układać na stole w zjawiskową wieżę lub piramidę. Coraz częściej możemy spotkać także pączki oraz amerykańskie donuty z bitą śmietaną, posypką, czy polewami. Donuty w szczególności uwielbiają dzieci. Jesteśmy przekonani jednak, że i dorośli znajdą swój ulubiony smak.

Zaskakujące i dla każdego

Bardzo popularne są także ciastka w kształcie lizaka, czyli cake pops. To propozycja słodkości stworzonych z okruszków ciast i polanych mleczną lub gorzką czekoladą.

Reklama

Czekoladowe kulku nakłada się na grubsze patyczki i przystraja według uznania.

Słodki stół
Canva.com

Efektowna będzie także fontanna czekoladowa, w której będziemy mogli zamoczyć świeże oraz suszone owoce. Truskawki, czy brzoskwinie skąpane w gorącej czekoladzie to hit wesel 2021. Goście z chęcią poczęstują się także rurkami z kremem, ptysiami z bitą śmietaną oraz małymi deserami, np. z fit tapioką i malinami, czy tiramisu.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama