Walentynki
Canva.com

Wciąż nie masz prezentu na Walentynki dla Niego? Sprawdź nasze pomysły

Mimo że walentynki zaraz nadejdą, Ty nadal nie ustaliłaś, co takiego mogłabyś wręczyć swojemu chłopakowi? Jeżeli choć trochę go znasz, ty sama najlepiej wymyślisz odpowiedni dla niego podarunek. Musisz po prostu wczuć się w jego rolę i zastanowić się nad taką rzeczą, która rzeczywiście mogłaby go zadowolić, a nie zadowoliłaby wyłącznie Twojego ego.
Reklama

Udany prezent na walentynki dla chłopaka zawsze powinien mieć dość osobisty charakter.

Poszukaj w swojej głowie pomysłów na takie podarunki, jakich nie wręczyłabyś ani swojemu tacie, ani dziadkowi, ani nawet najlepszemu przyjacielowi, a które są jak gdyby stworzone dla twojego partnera i zdecydowanie się z nim kojarzą. Celuj w rzeczy połączone z osobistymi zainteresowaniami. Jednocześnie pamiętaj o tym, by jeszcze przed walentynkami wsłuchiwać się w to, o czym mówi twój chłopak, bo nierzadko nawet z takich codziennych rozmów można wyciągnąć idealne pomysły na prezenty, bo nierzadko ludzie sami o nich wspominają, po prostu w kontekście omawiania innych tematów.

Nie próbuj natomiast kupować rzeczy, na których kompletnie się nie znasz. To, że twój ukochany przepada za wędkarstwem, nie upoważnia cię do zakupu wędki, bo możesz być pewna, że twój partner już i tak ją posiada i nie potrzebuje żadnego nowego sprzętu, a jeśli już to takiego, który sam by sobie wybrał.

Reklama

A gdyby tak właśnie pozwolić partnerowi na samodzielny wybór prezentu?

Zabrać go ze sobą do galerii handlowej albo po prostu normalnie porozmawiać o tym, jaki prezent na walentynki dla niego zdołałby go uszczęśliwić? Wiele par, zwłaszcza tych z dłuższym stażem, praktykuje właśnie tę metodę, ponieważ pozwala im ona unikać nieprzemyślanych i zupełnie zbędnych wydatków. Pomyśl, że sama najprawdopodobniej też byłabyś zadowolona, gdybyś tylko otrzymała szansę na to, by samej wybrać sobie jakiś prezent. Czasami warto pójść tą drogą. Uzyskasz wtedy pewność, że prezent na walentynki dla chłopaka będzie udany.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama