Walentynki
Canva.com

"Nie mam pieniędzy na prezent dla Niego na Walentynki..."

W tym momencie trochę u Ciebie krucho z pieniędzmi, dlatego boisz się, że nie stać Cię nawet na jakiś najprostszy i najzwyklejszy prezent na walentynki dla niego?
Reklama

W takim razie szukaj pomysłów na prezenty totalnie niematerialne. Nierzadko okazują się mieć większą wartość od książek, płyt i kolejnych T-shirtów z nadrukami ulubionych zespołów bądź zabawnymi motywami, a przy tym pozwalają ci pokazać własną kreatywność, która dla większości mężczyzn jest niezwykle pociągająca.

Zaplanuj wam wspólne spędzenie całego popołudnia, a może i nawet popołudnia połączonego z wieczorem.

Ustal, co będziecie robić o konkretnych godzinach, a co nie wiąże się z wydaniem jakichś szczególnie dużych pieniędzy. Możecie przecież iść na bardzo długi spacer do parku, w jakim jeszcze nigdy nie byliście albo możecie też odwiedzić te miejsca, które jakoś pozytywnie wam się kojarzą, bo zwiedziliście je kiedyś wspólnie.

Reklama

W razie, gdyby dopadł was głód, przygotuj drobne przekąski, z których urządzicie wyśmienity piknik. To, że sama coś ugotowałaś lub upiekłaś, na pewno również zostanie docenione, tego możesz być pewna!

Jeżeli natomiast masz w sobie nieco więcej odwagi i wiesz, że twój partner lubi różne pikantne zabawy, możesz na ten jeden wieczór zamienić się w kogoś zupełnie innego, chociażby jakąś egzotyczną księżniczkę, koniecznie przywdziewając na siebie nową bieliznę, a na nią zarzucając jakąś orientalną sukienkę i wykonując sobie specjalny makijaż. Wbrew pozorom to może okazać się istny strzał w dziesiątkę. Taki prezent na walentynki dla chłopaka zostanie doceniony przez każdego i na pewno żaden chłopak nie zamieni go ani na nową parę skarpetek, ani na książkę.

Ciekawych patentów na walentynkowe prezenty można oczywiście wymyślić znacznie więcej, jednak najważniejsze w tym wszystkim jest to, by rzeczywiście chcieć to zrobić. Wysoką wartość uzyskują jedynie te podarunki, które są wręczane od serca i które wyrażają tę prawdziwą szczerą miłość.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama