Bukiet czerwonych róż - idealny na urodziny
Canva.com

Kwiaty na Walentynki - czy wciąż warto je podarować ukochanej osobie?

Przejdź do galerii zdjęć
Kwiaty, a już zwłaszcza róże o kolorze głębokiej i intensywnej czerwieni, są klasycznym symbolem miłości i dlatego też najczęściej wręcza się je po to, by okazać drugiej osobie swoje uczucia. A czy warto to zrobić podczas walentynek? Czy takie kwiaty dla ukochanej wciąż będą wystarczająco dobrym podarunkiem, czy może jednak panie uznają je teraz za coś zbyt pospolitego i oczywistego?
Reklama

Kwiaty zawsze są dobrym prezentem.

Panie lubiły je w dawnych czasach i lubią je nadal i to w zdecydowanej większości, dlatego z góry można zakładać, że kobieta, którą zamierza się obdarować, ucieszy się na widok pięknego czerwonego bukietu. Niechęć do kwiatów jest zresztą czymś, o czym zwykle się pamięta, więc jeśli ukochana rzeczywiście nie przepada za różami, na pewno wielokrotnie wspomni o tym partnerowi. W takiej sytuacji trzeba po prostu uszanować jej pogląd i zamiast kwiatów wybrać jakąś bombonierkę, maskotkę lub po prostu namiętny pocałunek.

Samodzielnie lub z dostawą

Różne na imieniny Ewy.
Canva
Reklama

W większości przypadków warto jednak zamówić kwiaty dla ukochanej, a może nawet zamówić je od razu z dostawą, by w dniu walentynek kobieta otrzymała je od kuriera prosto do domu, totalnie nie spodziewając się takiej niespodzianki, a już na pewno nie o szóstej czy siódmej rano. Bukiet można też wręczyć samodzielnie. Nie musi to być koniecznie naręcze klasycznych czerwonych róż, bo czasem właśnie warto poszukać czegoś mniej oczywistego i zdecydować się na urocze żółte tulipany albo jeszcze coś innego. Mile widziane będzie przewiązanie bukietu wstążką i umieszczenie w nim małego bileciku, na którym napisze się życzenia prosto od serca albo po prostu zapisze na nim imię ukochanej, łącząc je z samodzielnie narysowanym serduszkiem.

Czasami właśnie te niepozorne i drobne gesty potrafią znaczyć dużo więcej niżeli najpiękniejsze, aczkolwiek skopiowane skądś słowa. Kwiaty na walentynki to zawsze dobry prezent, który zawsze powinien zostać dobrze przyjęty przez ukochaną.

Reklama
Zobacz galerię zdjęć: Walentynki
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama