Gdzie szukać pracy w Internecie? 12 portali oferujących pracę

Gdzie szukać pracy w Internecie? 12 portali oferujących pracę

Poszukiwanie pracy w Internecie jest w chwili obecnej najlepszym wyjściem i sposobem na szybkie znalezienie dobrze płatnej oraz świetnej pracy w swojej własnej branży. To właśnie Internet daje możliwość znalezienia najlepszej oferty pracy, ponieważ wiele największych firm w ogóle nie ogłasza się w innych mediach, lecz jedynie za pomocą Internetu.Internauci nadal są uprzywilejowaną grupą, w której pracodawcy bardzo chętnie szukają własnych pracowników.
Reklama

Przedstawiamy kilka istotnych portali internetowych z ogłoszeniami o pracę:

1. Gazetapraca.pl - www.gazetapraca.pl Szukanie ofert z różnych lokalizacji oraz wielu branży. Dodatkowo specjalne zakładki dla studentów poszukujących pracy oraz dla ludzi poszukujących pracy za granicą. 2. GoWork.pl - www.gowork.pl/praca-oferty‎ Wyszukiwanie pracy według miejsca zamieszkania oraz branży. Na stronie głównej gotowe linki odnoszące do różnych propozycji pracy. Możliwość natychmiastowej aplikacji na dane stanowisko. Również oferty pracy za granicą, między innymi z Niemiec. Dodatkowo oferty szkoleń. 3. Praca.pl - www.praca.pl Portal, który nie specjalizuje się jedynie w podawaniu ofert pracy ale zajmuje się całkowicie tematem zatrudnienia oraz karierą i rozwojem. Oprócz ofert pracy znaleźć można ciekawe artykuły oraz najnowsze wiadomości. Dodatkowo wypunktowane są oferty polecane, które są najbardziej intratne dla kandydata. 4. Info Pracawww.infopraca.pl Aktualnie znajduje się na niej aż 22462 ofert pracy.
Reklama
Prosta wyszukiwarka z możliwością wpisania stanowiska oraz docelowego miejsca pracy. Kandydat ma możliwość również zarejestrowania swojego CV i przedstawiania go w trybie natychmiastowym wybranym pracodawcom. 5. Job pilotwww.jobpilot.pl Prosta strona z dość ubogą szatą graficzną, na której jednak znaleźć można ciekawe i interesujące oferty pracy za granicami naszego państwa. 6. Jooble.com.plwww.jooble.com.pl Portal istniejący w kilku krajach i posiadający kilka wersji językowych z ofertami pracy w danych państwach. Intuicyjna i szybka wyszukiwarka połączona z prostotą witryny pozwala na szybkie i konkretne wyszukanie dobrych ofert pracy.

Pozostałe serwisy z ogłoszeniami o pracę

Wśród mniej popularnych w wyszukiwarkach serwisów wymienić można takie jak: 7. www.jobexpress.pl 8. www.gowork.pl 9. www.pracuj.pl 10. www.alegratka.pl/praca 11. www.pl.indeed.com/oferta 12. www.tablica.pl/praca
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama