Domowe sposoby na piękne i zadbane dłonie

Domowe sposoby na piękne i zadbane dłonie

Przejdź do galerii zdjęć
Piękne i zadbane dłonie to ważna wizytówka kobiety. Kolorowy manicure nie zawsze wystarczy, by prezentowały się one schludnie i atrakcyjnie. Największe znaczenie dla wyglądu naszych rąk ma bowiem właściwa pielęgnacja skóry. Dzięki naturalnym produktom, które znaleźć można w każdej kuchni, zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni mogą być nie tylko skuteczne, ale i niedrogie!
Reklama
Podstawą pielęgnacji dłoni jest odpowiednie ich nawilżanie. Każdego dnia nasze dłonie narażone są na działanie licznych czynników zewnętrznych, które powodują uszkodzenia i wysuszenie naskórka. Skóra dłoni posiada niewielką ilość gruczołów łojowych, charakteryzuje się też bardzo cienką warstwą tkanki tłuszczowej, dlatego trudno utrzymać ją w idealnej kondycji. Istnieją jednak domowe sposoby, które pozwalają poprawić kondycję skóry i wpłynąć na piękny wygląd dłoni: Zobacz też: Mleko kokosowe dla urody: Jak wykorzystać mleko kokosowe do pielęgnacji skóry i włosów?
Zobacz galerię zdjęć: hands hands
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Czytaj więcej
czekolada
Czekolada! Kto jej nie lubi? Jeśli kochasz słodki smak, to z pewnością jesteś zapaloną fanką czekolady. Biała, mleczna, gorzka.. z orzechami i innymi bakaliami, nadziewana, albo zupełnie zwyczajna. Czekolada zawiera sporo kalorii, ale ma też wiele cennych składników, dla których naprawdę warto czasem sobie na nią pozwolić. I choć to za jej smak cenimy ją najbardziej, to jest również świetnym składnikiem domowych kosmetyków.
Sprawdzone kosmetyki na rozstępy i cellulit - jak skutecznie ujędrnić swoje ciało?
Utrata jędrności skóry, pojawiający się na wybranych partiach ciała cellulit oraz nieestetyczne rozstępy to problemy, z którymi boryka się większość kobiet. W ich zwalczaniu pomocna może okazać się świadoma pielęgnacja, oparta na właściwie dobranych kosmetykach. Regularnie wykonywane domowe zabiegi pielęgnacyjne pozwalają skutecznie poprawić kondycję skóry, a co za tym idzie znacząco wpłynąć na wygląd sylwetki.
Powstrzymaj wypadanie włosów - codzienna pielęgnacja sprawdzonymi kosmetykami
Nadmierne wypadanie włosów to często spotykany problem, z którym borykają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W jego zwalczaniu pomocne mogą okazać się kosmetyki przeznaczone do codziennego użytku, których szczególne właściwości pozwalają zatroszczyć się o skórę głowy i wzmocnić cebulki włosów, a co za tym idzie pozytywnie wpłynąć na wygląd fryzury.
Reklama
Reklama
Reklama