Co robić z dzieckiem w deszczowe dni?

Dziecko Środa, 18 września 2019
Oceń:
4 / 25 głosów

Pogoda nie zachwyca. Nie da się ukryć, że wielkimi krokami nadchodzi jesień. Teraz już nie będzie ciepłych wieczorów, kiedy to można w jednym rękawku siedzieć do północy na tarasie czy balkonie. Będzie deszczowo. Coraz bardziej. I zimno. W taką pogodę nie chce się wychodzić z domu.

Co robić z dzieckiem w deszczowe dni?

Choć więcej czasu będziemy spędzać w naszym rodzinnym gniazdku, nie oznacza to wcale, że nasze dziecko musi się nudzić. Dziś podpowiemy Wam kilka rodzinnych aktywności, które będą wielką frajdą nie tylko dla malucha, ale też dla całej rodzinki. W takim razie, co robić z dzieckiem w deszczowe dni?

W tak chłodne dni i wieczory jedyne o czym marzymy, to schować się pod ulubionym, ciepłym kocykiem. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko Ci towarzyszyło, zróbcie sobie BAZĘ. Taką z koca, stołu i kilku krzeseł. Połóżcie się pod tym stołem wygodnie i czytajcie książki, rysujcie albo układajcie klocki. Takie zabawy - szczególnie wspólne - nigdy się nie nudzą. A jeśli lubicie kino, to koniecznie odpalcie jakąś nowość na DVD, zaopatrzcie się w popcorn z mikrofali, odpowiednią ilość napojów i.. oglądajcie. Domowe kino to super sprawa!

Źródło: pixabay.com