5 skutecznych sposobów na czystą kuchnię
Udostępnij Google News
Kuchnia

5 skutecznych sposobów na czystą kuchnię

Żadna gospodyni domowa nie jest w stanie wyobrazić sobie gotowania bez użycia piekarnika. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że piekarnik często nie wygląda najlepiej. Szczególnie jego drzwiczki są narażone na zabrudzenia. Ale i na te najtrudniejsze do usunięcia brudy jest sposób. Wystarczy, że wykorzystamy sodę oczyszczoną w połączeniu z octem. Mieszankę tych dwóch produktów wystarczy nałożyć na zabrudzone miejsca na całą noc, a rano po prostu zebrać wszystko ściereczkę. To naprawdę działa!

czysta kuchnia
Niezależnie od tego ile energii wkładasz w to, aby Twoja kuchnia zawsze była czysta i lśniąca, i tak spotykasz się od czasu do czasu z brudem, który właściwie jest tam od zarania dziejów. Ale my mamy sposoby na to, aby Twoja kuchnia wyglądała tak, jak sobie zamarzysz.

Piekarnik, kuchenkę mikrofalową, czy też naczynia żaroodporne naprawdę da się doczyścić i to bez większego trudu!
Jak wyczyścić piekarnik?

Jak wyczyścić naczynie żaroodporne?

Istnieje pewien trik, który pozwala doczyścić nawet najbardziej zabrudzone naczynie żaroodporne. Wystarczy, że wylejecie na najbrudniejsze miejsca płyn do naczyń, a zamiast gąbki użyjecie folii aluminiowej. Nie trzeba nawet szczególnie mocno pocierać.

Zobacz więcej sposobów na czystą kuchnię w naszej galerii.

Porady kuchenne dobrej gospodyni.
Soda oczyszczona - przyjaciółka każdej gospodyni domowej.
4 rzeczy, które możesz zrobić z mięsa od rosołu.

Źródło: pixabay.com
Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie