Dlaczego warto zarejestrować się na portalu randkowym? 5 powodów

Związki Niedziela, 15 grudnia 2019
Oceń:
4 / 12 głosów

portal randkowy
Nieustający wyścig szczurów sprawia, że ludzie odkładają poszukiwanie miłości na dalszy plan. Nie mają czasu wychodzić co weekend do klubu czy spotykać się ze znajomymi, by poznać kogoś nowego. A po latach okazuje się, że samotność jednak im doskwiera. Czy portale randkowe to dobry sposób na znalezienie drugiej połowy? Dlaczego warto się na nich rejestrować?

Portal randkowy ma zarówno plusy, jak i minusy. Może zacznijmy od tego, co złe. Bo jednak takich cech też jest sporo. Otóż na portalu randkowym tak naprawdę nigdy nie wiemy, na kogo trafiamy. Czy opis, który mamy okazję przeczytać jest w stu procentach prawdziwy? Czy osoba, z którą rozpoczynamy rozmowę, nie zataiła przez nami jakiś ważnych faktów?

Portale randkowe - minusy

Na portalach randkowych należy zamieścić realne zdjęcie. Jednak nie każdy administrator takiej strony weryfikuje prawdziwość tych zdjęć. Przystojny brunet z nienaganną sylwetką może okazać się siwiejącym, prawie łysym panem z brzuszkiem.
Nigdy też nie mamy pewności, że rzekomy prawnik rzeczywiście nim jest. Osoby, które spotykały się już z kimś "z internetu" doskonale wiedzą, że w tej kwestii również bywa różnie.

Portale randkowe są zakłamane?

Cóż.. to tak naprawdę zależy od człowieka. Od każdej, odrębnej jednostki. Jeśli tworzysz profil na portalu randkowym i jesteś w stu procentach szczera, zakładasz przecież, że ta druga osoba również nie będzie kłamać. Takie podejście może pozwolić poznać kogoś naprawdę wartościowego. Naszym zdaniem warto zakładać profile na portalach randkowych, a w galerii odpowiadamy na pytanie - dlaczego?

Zobacz też:
Gdzie szukać miłości?
Czy ślub sprawi, że Waszą miłość będzie bardziej trwała? Znamy odpowiedź!
Sprawdź, czy jesteś toksyczną osobą! To dlatego nie możesz znaleźć miłości

Portale randkowe są idealne dla osób, które nie mają czasu. Wychodzenie na imprezy w celu poznania partnera to zajęcie przyjemne, aczkolwiek bardzo czasochłonne. Na portalu randkowym wystarczy założyć profil i można przebierać w ofertach. To zajmie dosłownie chwilę chyba, że spodoba Ci się tylu kandydatów, że nie będziesz mogła się oderwać od poszukiwań.

Źródło: pixabay.com