3 seriale na Netflix, które warto obejrzeć

Urlop Poniedziałek, 6 stycznia 2020
Oceń:
4 / 8 głosów

seriale na netflix
Po Świętach i Sylwestrze wszyscy już odliczamy do wiosny, zwłaszcza że kto nie mieszka na południu Polski, ten raczej śniegu w tym roku nie doświadczy. Co robić w te długie, zimowe wieczory? Wyjście na lodowisko jest jakimś rozwiązaniem, ale codzienna wizyta tam, nawet przy zakupie karnetu może okazać się zbyt kosztowna. Kino to też fajna propozycja, ale również nie codziennie. A może Netflix?

Filmy i seriale na Netflix są świetną alternatywą dla kina. W domu też możecie postarać się o popcorn i przyjazną atmosferę, a poza tym, gdy trzymacie w ręku pilota, to macie WŁADZĘ.

Dlaczego warto mieć Netflixa?

Jeszcze kilka lat temu niewiele osób decydowało się na wykupienie abonamentu. Teraz oferta Netflixa jest tak bogata, że prawie nie ma osoby, która by o nim nie słyszała.
Netlix, to przede wszystkim prostota działania. Kiedy wykupisz abonament, otwiera się przed tobą ogromna biblioteka filmów (i nie tylko). Nie musisz ich ściągać ani "wypożyczać". Będą dla Ciebie dostępne przez cały czas, tak długo, jak długo będziesz dokonywać wpłat.

Jak rozpocząć przygodę?

Od założenia konta. Fajne jest to, że nowy klient nie musi od razu decydować się na wykupienie długoterminowego abonamentu. Pierwszy miesiąc jest zupełnie za darmo i jest to wystarczająca ilość czasu, aby ocenić, czy ta platforma ci odpowiada, czy też nie.

Na Netflix dostępne są trzy plany. Pierwszy z nich jest najtańszy, ale dobry raczej dla samotników, którym nie zależy na super jakości obrazu. Drugi jest droższy, ale daje możliwość oglądania Netflixa na dwóch, różnych odbiornikach jednocześnie. Trzeci plan jest super dla osób, które mają z kim podzielić się abonamentem, bo w tym przypadku z platformy mogą korzystać jednocześnie trzy osoby.

Filmy na Netflix są podzielone na kategorie i naprawdę łatwo można je wyszukać. Dodatkowo jest też zawsze zakładka "nowości", w której możemy przejrzeć, co ostatnio zostało dodane. Dziś chcemy Wam polecić 3 seriale na Netflix, które z pewnością Was zainteresują.

Zobacz też:
Ćwiczenia i rozrywka – w tym samym czasie!
Rozwój dziecka – nauka i telewizja
Dlaczego warto chodzić z niemowlęciem na basen

13 powodów to serial, który powinni obejrzeć przede wszystkim rodzice, których dzieci wybierają się do szkoły średniej. Wydawać by się mogło, że w obecnych czasach wręcz niemożliwe jest to, by ktoś się w szkole nad kimś znęcał. Ale okazuje się, że młodzież często nie mówi o swoich problemach, a kiedy już nie potrafi samodzielnie sobie z nimi poradzić, często ucieka do metod, które przynoszą ukojenie. Alkohol, narkotyki albo.. samobójstwo. Główna bohaterka pierwszego sezonu serialu 13 powodów posunęła się właśnie do samobójstwa. Zanim się zabiła, nagrała kasety, na których opowiada kto i w jaki sposób przyczynił się do jej śmierci. Każda z tych osób słucha kaset po kolei. I tylko te wybrane osoby znają całą historię. Opowieść niezwykle wciąga i daje do myślenia. Serial doczekał się też drugiego sezonu i też warto go zobaczyć, ale koniecznie zacznijcie od pierwszego, bo obie części są ze sobą mocno powiązane.

Źródło: Pinterest