3 seriale na Netflix, które warto obejrzeć
Udostępnij Google News
Urlop

3 seriale na Netflix, które warto obejrzeć

Filmy i seriale na Netflix są świetną alternatywą dla kina. W domu też możecie postarać się o popcorn i przyjazną atmosferę, a poza tym, gdy trzymacie w ręku pilota, to macie WŁADZĘ.

seriale na netflix
Po Świętach i Sylwestrze wszyscy już odliczamy do wiosny, zwłaszcza że kto nie mieszka na południu Polski, ten raczej śniegu w tym roku nie doświadczy. Co robić w te długie, zimowe wieczory? Wyjście na lodowisko jest jakimś rozwiązaniem, ale codzienna wizyta tam, nawet przy zakupie karnetu może okazać się zbyt kosztowna. Kino to też fajna propozycja, ale również nie codziennie. A może Netflix?

Dlaczego warto mieć Netflixa?

Jeszcze kilka lat temu niewiele osób decydowało się na wykupienie abonamentu. Teraz oferta Netflixa jest tak bogata, że prawie nie ma osoby, która by o nim nie słyszała.
Netlix, to przede wszystkim prostota działania. Kiedy wykupisz abonament, otwiera się przed tobą ogromna biblioteka filmów (i nie tylko). Nie musisz ich ściągać ani "wypożyczać". Będą dla Ciebie dostępne przez cały czas, tak długo, jak długo będziesz dokonywać wpłat.

Jak rozpocząć przygodę?

Od założenia konta. Fajne jest to, że nowy klient nie musi od razu decydować się na wykupienie długoterminowego abonamentu. Pierwszy miesiąc jest zupełnie za darmo i jest to wystarczająca ilość czasu, aby ocenić, czy ta platforma ci odpowiada, czy też nie.

Na Netflix dostępne są trzy plany. Pierwszy z nich jest najtańszy, ale dobry raczej dla samotników, którym nie zależy na super jakości obrazu. Drugi jest droższy, ale daje możliwość oglądania Netflixa na dwóch, różnych odbiornikach jednocześnie. Trzeci plan jest super dla osób, które mają z kim podzielić się abonamentem, bo w tym przypadku z platformy mogą korzystać jednocześnie trzy osoby.

Filmy na Netflix są podzielone na kategorie i naprawdę łatwo można je wyszukać. Dodatkowo jest też zawsze zakładka "nowości", w której możemy przejrzeć, co ostatnio zostało dodane. Dziś chcemy Wam polecić 3 seriale na Netflix, które z pewnością Was zainteresują.

Zobacz też:
Ćwiczenia i rozrywka – w tym samym czasie!
Rozwój dziecka – nauka i telewizja
Dlaczego warto chodzić z niemowlęciem na basen

Źródło: Pinterest
Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie