Netflix
Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Seriale na Netflixie, które trzeba obejrzeć w listopadzie

Przejdź do galerii zdjęć
Gdy pogoda nas nie rozpieszcza, a za oknem deszcz i zimno, warto zostać w domu i zająć się czymś interesującym. Nie bez pozoru dlatego listopad to czas, gdy coraz więcej osób siada przed ekranami telewizorów lub komputerów, aby obejrzeć najnowszy serial w serwisie streamingowym Netflix. A wybierać naprawdę jest z czego. W listopadzie Netflix naprawdę zaskoczył, wypuszczając kilka bardzo ciekawych propozycji.
Reklama

The Crown

Wraca kolejny sezon jednego z najdroższych, ale również najciekawszych seriali w serwisie Netflix. Po śmierci Królowej Elżbiety II, serial pewnie wróci do łask i za chwilę po raz kolejny stanie się prawdziwym hitem.

Tym razem przenosimy się historycznie do lat 90.XX wieku, gdy w serialu pojawia się księżna Diana, grana przez aktorkę polskiego pochodzenia Elizabeth Debicki. Ten sezon opowiada więc o bardzo trudnych czasach dla monarchii, gdy ta znalazła się w kryzysie z powodu licznych problemów społecznych i afer w rodzinie królewskiej.

Serial zestawia ze sobą dwa istotne wątki, dlatego 5 sezon nie bez pozoru nazwany jest "podwójnym serialem". Z jednej więc strony opisuje dzieje Elżbiety II i jej próby odnalezienia się w trudnej rzeczywistości — w świecie, który naprawdę zaczyna się zmieniać, a z drugiej o szokującym, pełnym zwrotów akcji związku Karola i Diany.

Reklama

Wednesday

Wednesday to opowieść o mrocznej córce rodziny Adamsów Wednesday Addams uczącej się w Akademii Nevermore. Czy upiorna nastolatka powstrzyma czające się siły zła i rozwiąże magiczną zagadkę?

Reklama

Wednesday to jeden z najchętniej reklamowanych seriali serwisu Netflix. Serwis VOD ruszył nawet ze specjalną promocją. Po wypełnieniu ankiety na www.nevermoreacademy.com/pl mamy szansę zostać wylosowani przez producentów, którzy wyślą nam specjalną paczkę z listem i intrygującym prezentem...

Premiera serialu już 23 listopada 2022 roku.

1899

To kolejna zupełnie nowa propozycja od serwisu Netflix. Twórcy serialu zapraszają nas na tajemniczy i zaskakujący rejs po Oceanie Atlantyckim.

Reklama

Początkowo ma to być jednak tylko zwykła podróż emigrantów na Zachód, którzy pragną lepszej przyszłości dla siebie i swoich dzieci. Rejs bardzo szybko zmienia się jednak w koszmarną łamigłówkę, od której rozwiązania zależy ich własne życie.

Serial wciąga, zadaje zagadkowe pytania i skłania oglądającego do myślenia, o tym co tak naprawdę dzieje się na ekranie i skłania do poważnych refleksji.

Premiera 1899 już 18 listopada.

Reklama
Zobacz galerię zdjęć: seriale na Netflix
Autor - Kamil Wroński
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
k.wronski@styl.fm
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama